Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3 év alattiak hány százaléka...

A 3 év alattiak hány százaléka jár bölcsődébe vagy családi napközibe?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok, ha esetleg ezt tudja valaki
2013. febr. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sokan járatják bölcsibe a pénz miatt. A családi napközi más kérdés, az mivel fizetős, annak nincs anyagi gondja. Bár akkor semmi értelme beadni, de ez az én véleményem. Kisfiam bölcsis volt, mert a gyes nem lett volna semmire sem elég.
2013. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, màr bocsi, de kicsit sem igaz amit ìrtàl.

Enyèm magànba jàr, mert àllamiba nem vettèk fel, ès ha itthon maradtam volna gyesen, az màr olyant pènzkiesèst jelentett volna, amit nem bìrtunk volna. Ìgy visszamentem, igaz amivel többet kapok, az megy a bölcsibe, ott vagyunk anyagilag, mint mikor gyeden voltam, de legalàbb nem halunk èhen. Ès akik a fiammal együtt jàrnak, kb mind ìgy vannak.


Kèrdező, szereintem mèg annyira nem sokan jàrnak bölcsibe, mert a gyerekek szàmàhoz kèpest, rohadt kevès a fèrőhely. Legalàbb is felènk a jelentkező gyerekek harmadát sem tudjàk felvenni.

2013. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Családi, baráti körben kb. 80%.

2 kicsi jár magán napközibe, a többiek sima bölcsibe a szülők dolgoznak.

2013. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is elég sok ismerős járatja bölcsibe, ill családi napközibe a gyerekét (50-60 % biztos). Az én fiam 2 évesen megy családi napközibe, ami nálunk 19 000 ft teljes napra 4 étkezéssel együtt, ez az összeg azért lényegesen kevesebb, mint a gyes és a fizetésem közti különbség. Bölcsi nincs a környékünkön, oda esélyem sem lenne beadni.
2013. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
A szomszédom 2 évesen adta be bölcsibe a gyerekét, úgy hogy mindenki tudja itt a társasházban , hogy itthon van. Na ehhez mit szólsz? Milyen "anyának" nevezett nem tudom mi az ilyen? Ennek miért kell gyerek?
2013. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
Rokonságomban 50%.
2013. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem jár két éves kora óta, magánba. Megtehettem volna, h itthon tartom, de szerintem a bölcsi jó neki. Tudom, nem ez volt a kérdés, de megint jönnek a "milyen anya az ilyen" típusú válaszok, ami felháborít. Az ismerőseim között kb 50%, a legtöbb a pénz miatt adja be, hiszen a gyes semmire sem elég.
2013. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!