Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik bölcsődébe írassuk a...

Melyik bölcsődébe írassuk a gyereket?

Figyelt kérdés
Fiam lakcímkártyáján az szerepel hogy a X. kerületbe lakik de nem ott él hanem kókán. Azt szeretném hogy a X.kerületi lakásba jöjjenek ki a bölcsődéből. Ezért budapesten elkezdtem keresni bölcsődéket de nem tudunk meg egyezni a párommal. Nem engedi hogy a X. kerületbe írassam. Én azt szeretném hogy minél messzebb legyen a szmogtól bűztől szép zöld környezetbe legyen. De ő pont olyan bölcsődéket választott ami nem felel meg nekem.(Krisztinavárosi bölcsőde XII. kerület, Lovas úti Bölcsőde I. ker., Iskola utcai Bölcsőde I.ker.). Arra gondoltam hogy akkor inkább maradjunk közel kókához csak nem tudom hogy van rá lehetőség úgy hogy a X.kerületben él. Lehet azt hogy mondjunk sülysápra vagy gyömrőre íratom de budapestre a X.kerületbe kéne kijönniük a bölcsiből? Ha nincs erre lehetőség akkor tudnátok valami szép bölcsődét ajánlani? (Önkormányzati)
2013. jan. 14. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az allando lakcim szerinti bolcsodebe kellene beiratni. Mas helyre csak akkor veszik fel, ha van szabad hely, ami bolcsode eseteben elkepzelhetetelne, meg a korzetiben is
2013. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért jönnének ki a bölcsiből? ezt nem értem. Azért azt tudod, hogy nem ilyen egyszerú. A többi kerületi bölcsi sanszosan fel sem vesz nem kerültei gyereket.
2013. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennyire nem egyszerű egy bölcsis elhelyezés. Lakcímszerűre veszik fel a többire szinte nulla az esélye.
2013. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudjátok,hogy elsőbbséget élveznek azok a gyerekek akik a körzethez tartoznak.Mondjuk még ha esetleg az I.,XII. kerületben dolgoztok akkor van esély,hogy felvegyék.A X.kerben is vannak jó bölcsik,mi itt lakunk.Sajnos a bölcsiknél "komolyabban" veszik az állandó lakcímet,vagy ideiglenes bejelentett címet.
2013. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sok bölcsiből ki jönnek megnézni hogy hol él a gyerek.
2013. jan. 14. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát elég sok ismerősöm van akinek ekkora gyereke van és az enyém is most fogja kezdeni, de egy bölcsiből sem mentek ki.
2013. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyikből.
2013. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,náunk is kijöttek,sőt az oviból is kimentek mindenkihez.
2013. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsi bölcsődésnek az a jó, ha minél kevesebbet kell zötykölődnie, autóznia, minél közelebb van. Kókán nincs?
2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy nincs. A legközelebbi 5percre van sülysápon. De gyömrő sincs messze. Sülysápival az a gondom hogy szinte nincs semmi lehetőség a gyereknek szabadban játszania. Azt olvastam, hogy a szülő bárhova be írathatja a gyereket csak nem tudom hogy ez akkor is igaz ha mondjunk nem pesten van a bölcsi.
2013. jan. 14. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!