Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem 2,5 éves és még nem...

Gyermekem 2,5 éves és még nem beszél. A védőnő ajánlotta a Schüssler sót, hogy az majd segít megindítani a beszédet. Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A védőnő az 1,8,11 sót ajánlotta. Bármilyen más ötlett is érdekel!

2013. febr. 12. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Schussler sót hasznàltunk már torokfájós influenza ellen jó eredménnyel, a hajhullásomnak is sokat használt. El nem tudom képzelni, hogy mi köze lehet a beszéd fejlődéséhez. Talán az idegrendszer érettségét elősegítheti. Azért én másfelé is próbálkoznék.
2013. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát én inkább bizony elvinném egy korai fejlesztőbe mert 2.5 éves az fiúgyereknél épp a határ amíg legalább el kell kezdjen beszélni, lánynál meg ez a határ 2 éves korban van.

Járj utána ne természetgyógyászkodj szerintem....

Az én fiam se beszélt és haMarabb utána kellett volna menjek de én is elhittem hogy óóó még ráér. Hát nem ér rá, ennyire azért nem.

2013. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Én meg a gégészetre vinném, és megnézetném az orrmanduláját.Mert lehet,hogy akkora,hogy nem hallja a saját hangját.Az én fiammal ez volt.Kivették, és egy hét múlva folyékonyan beszélt,de ő már 3 éves volt.

És logopédus is megnézhetné.nekünk ő tanácsolta a mandulakivételt.


Milyen sót használsz hajhullásra

2013. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy nagy hülyeség, amit a védőnő mondott. Vidd el korai fejlesztőbe, vagy a helyi nevelési tanácsadóba. (időpontot kell kérni)A logopédus majd elmondja, hogy esetleg előzetesen milyen vizsgálatokat javasol. ( neurológia, fül-orr gégészet, hallás vizsgálat....stb...)

/ egy logopédus/

2013. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
4 válaszolonak igaza van,tedd azt amit írt neked.
2013. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Bírom az ilyen nagy okos védőnőket... A logopédus leírta a lényeget.
2013. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez milyen védőnő? Az én fiam kapott a fülészeten schüssler sót, 6-ost, makacs orrfolyásra.
2013. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Hát a placebótól nem fog semmi sem javulni (A Schüssler só gyakorlatilag placebó, mert nincs hatóanyag tartalma, így bármire beszedheted, a gyógyulásba vetett hit fog javulást hozni).

Fejlesztés, logopédus, szakemberek. Tablettával ez nem oldódik meg.

2013. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!