Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú gyerekülést NE...

Milyen márkájú gyerekülést NE vegyek?

Figyelt kérdés

9-36-ig kategóriában gondolkozom és úgy kb 20.000ft-ot tudnánk rászánni.

Másfél éves a lányom, 82cm, 12kg.


2013. febr. 13. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Graco-t ne:) A töréstesztje katasztrófális.

Persze biztosan sokan veszik, hiszen lehet kapni, és olcsó is, de ha már azt kérdezed, mit ne, hát ezt ne.

2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minél kisebb intevallum ,9-36 ig pont ne hogy védene ugyan úgy egy 15 hónapos babát és egy 7 évest?
2013. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk megvárni amíg 15kg lesz, mert kell a tesójának az ülés. 19 hónaposan meg azért már nem baba :)
2013. febr. 14. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor vegyél 9-18 kg ig , az a tesónak is jó lesz.Nem értem hol a probléma....

Az enyém 10 kg 1,5 éves , hordozóba utazik még egy két hónapunk ,mert 8 cm és 3 kg al vagyunk a határon,nem várom meg hogy 13 kg legyen de egyelőre ez a legbiztonságosabb,elég nagyméretű ADAC tesztes hordozó,barátaim már 6 hónaposan kinőtték a saját babakocsihoz való hordozót.

2013. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél 9-25-öst, az sokáig jó.


Előttem válaszolónak: a 9-18kg-ig való ülés nekünk már másfél évesen nem volt jó, kényelmetlen volt a gyereknek. A hordozóba meg egy két évest nem lehet betenni, csak ha a nyakába hajtogatom a lábát, pedig 13kg-ig jó lenne az is, és a fiam 12 kg volt két évesen.


Kérdező, a fiam 4 éves és még tökéletes neki a 9-25-ös ülés.

2013. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18kg-ig való ülése van most, de a bizti öv a legfelső állásban van, és lassan kicsi lesz, mert nem tudom feljebb tenni. Én nem tudom, hogy egy hordozóban hogy férne el. Ráadásul azt háttal kéne bekötni és akkor hová tenné a lábát?


Sokat gondolkoztam, hogy 25 vagy 36kg-ig ülést vegyek, de végül azért döntöttem az utóbbi mellett, mert nagyobb és tovább lesz kényelmes, mint egy 25ös. Na meg már tényleg nem picike, nem az alsó kg határon tenném bele. Még lehet, hogy a 2. szülinapjáig a mostaniban lenne.

2013. febr. 14. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

touragoo

barátnőmék azt vettek, még csak 3 éves a gyerkőc, de már teljesen szétszakadt a huzata, pedig nem is sokat használják. ráadásul nem is dönthető, ami egy 1 év körüli gyereknél jól jönne, ha elalszik...

2013. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!