Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spirál mellett teherbe estem,...

Spirál mellett teherbe estem, de nem szeretném megtartani. Milyen lesz az abortusz, és mennyibe kerül így, hogy védekezés mellett történt meg a terhesség?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez ellenorzott vedekezes, igy ingyenes.
2013. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.Ha spiral mellett lettel terhes az ingyenes.Es nem fogsz belole semmit erezni mert elaltatnak.Ha reggel megcsinaljak delutan mar semmi bajod nem lesz csak fajni foga hasad mint egy erosebb menstruacional.
2013. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%
Szia tudom hogy nem ezt kérdezted. És nem akarok beleszólni, de nem akarod inkább örökbe adni? Rengetegen várnak kisbabára. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél. :(
2013. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!