Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányom háta nagyon...

4 éves kislányom háta nagyon szőrös, de sok és hosszú, a derekánál, ugye nem valami baja van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Teliholdnál jön elő?
2013. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az apuka sem túl csupasz, akkor nem hiszem h gond van vele, de ha legközelebb mentek a gyerekorvoshoz azért mutasd meg :-)
2013. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timi33 válasza:
Én kislányom is elég szőrös volt még a válla is :-). Most 9 éves, és a derekánál még mindig olyan. Fekete, hosszú, de mégis pihés. Azt mondták az orvosok, az is el fog tűnni. Más okból komoly kivizsgálásokon esett át, köztük a hormonok isx minden negatív. De azért említsd meg az orvosnak, nem tart- e indokoltnak valamilyen vizsgálatot!
2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első,gondolom neked nincs gyereked...

Másik kettőnek köszönöm a kedves választ!

2013. febr. 14. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam (fekete hajam van), anyukámék tüskéshátúnak hívtak (Tüskéshátú sünbarátom, merre jártál, mondd a nyáron?)

Na, szóval elmúlt, de nem tudom, mennyi idős voltam. A nagylányom is ilyen (4,5 éves), nem pánikolok miatta :)

Ha nem nyugtattalak meg, akkor vidd el dokihoz, nézesd meg, az a tuti, akkor Te is megnyugszol és nem kombinálsz! :)

2013. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!