Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oltoztetitek oviba a...

Hogyan oltoztetitek oviba a kislányotokat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A farsangra, vagy hogy érted?
2013. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire érted konkrétan?
2013. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bő kérdésre bő válaszok :D
2013. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Harisnya es szoknya, vékony hosszú ujjú felső.
2013. febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Harisnya, trikó, vékony hosszú ujjú, szoknya/ ruha.

Erre az overál mikor megyünk jövünk.

2013. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:) Leírom mindkettőt amire gondoltam, tehát farsangra pillangónak öltözött:)


Amúgy hétköznapokon vastag bélelt naciban és kardigánban pulcsiban(plusz kabi) megyünk így télen, amit bent ugye leveszünk. Alatta leggings vagy hari, rá szoknya vagy csini rövid farmer-bársony sort, felül trikó és h.ujjú felső vagy ha nem adok rá szoknyát/sortot akkor pedig tunika.

És nagyon várjuk a tavaszt amúgy meg hogy ne legyen ennyi ruha...

2013. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egészséges szandi, pamutzokni, pamut cicanadrág, szoknya (ha hajlandó felvenni), trikó, vékony hosszúuujjú.
2013. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melegítõ alsó,zokni,bugyi,atlèta,póló,hosszú ujjú vèkony felsõ,fèlig nyitott szandál---így van bent az oviban. Ha kimennek +polár pulcsi,overál(èn ma egy bèlelt nadrágot adtam rá),tèli sapka,kesztyü,sál,bèlelt bakkancs.

Én azèrt sem adok rá szoknyát harisnyával, ülnek a földön,tornáznak,alváshoz is kènyelmesebb a melegítõ alsó,mint a szoknya. Persze,ha ünnep lesz csinosan fel lesz öltöztetve,de egyèbkènt így is csinos. :-)

Szerintem erre voltál kíváncsi.

2013. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alul leggings, felül trikó és tunika, vagy harsinya szoknyával, felül szintén trikó és felső. Ezekre könnyű kintre vastag bélelt nadrágot és overált adni. Lábára bentre vászoncipő.Pár hónapja én is feltettem egy hasonló kérdést. :-)
2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!