Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek magatokkal két és...

Elvinnétek magatokkal két és fél éves kislányotokat egy kb.200 km-re levő esküvőre?

Figyelt kérdés
Nehezen találok kislányomnak olyan személyt, akire rá tudnám bízni két napra. Pénteken lesz az esküvő, aznap dél körül el kellene indulni és úgy gondoltuk, hogy kiveszünk egy szobát egy panzióban, hogy késő este már ne autózzunk. Másnap jönnénk csak haza. Ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet? Ő is biztos nagyon jól érezné magát, de nekem nagyon fárasztó lenne folyton rá vigyázni, szertartásokon fegyelmezni, nyugodtan vacsorázni és biztos korábban el kellene jönni a lagziról is!
2011. ápr. 28. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elvinném.

Mondjuk mi a lányom pici korától kezdve nagyon mozgalmas életet élünk,sokszor járunk étterembe is,és már valamennyire tudja mikor hogy kell viselkedni,és hallgat rám,ha rászólok. Meg hát olyan érdeklődő,hogy ha van valami érdekes történés,akkor azzal van elfoglalva. 2 éves.

2011. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem elég izgága, aktív a lányom, augusztusban lesz az esküvő, de már most kellene intézkedni, ki tudja milyen lesz még addig! Akkor lesz 2 és fél éves.
2011. ápr. 28. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is elvinném. Sőt, volt is már példa rá, de még nem volt két éves sem. Tudott aludni is, volt hely, ahová bevihettük. Biztos, hogy nem olyan, mint amikor kettesben mehetnétek, de én tuti, hogy elvinném a lányomat a helyedben, sőt vennék neki egy nagyon szép szoknyát is erre az alkalomra:)
2011. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is elvinném.

Az én kisfiam 1 éves korában volt egy 600 km-re lévő esküvőn és nagyon tetszett neki.

Mondjuk ott az volt a jó, hogy ahol a lagzi volt ott tudtunk szobát kivenni így egy bébiőrrel megoldottuk, hogy mi lent mulattunk ő pedig fent a szobában aludt.

2011. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég meggyőzőek, ruhája van szép, mert volt már koszorúslány, de az közel volt és értejött este a nagymama. Bár az biztos hogy én nem hagynám idegen helyen egyedül aludni egy panzió szobájában még bébiőrrel sem, akkor már mennék vele pihenni én is!
2011. ápr. 28. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi nem rég voltunk esküvőn, de mi nem vittük magunkkal. Mamáéknál volt, szombaton mentünk és vasárnap értünk vissza. Nem akartuk vinni, mert még csak 13 hónapos és nagyon eleven. Nem bírt volna nyugton maradni egy percre sem, és a lagziból is el kellett volna jönnöm korán. Így amellett döntöttünk, hogy inkább marad a mamáékkal, ahol nagyon jól érezte magát. Vasárnap mikor haza értünk, csak ránk nevetett és ebédelt tovább tatával. Mi pedig a férjemmel buliztunk egy jót! :o)
2011. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idősen biztosan elvinném, de az is igaz, hogy neked nem a szórakozásról fog szólni.

szerintem ígértesd meg vele, hogy arra az egy estére ő is lehet királykisasszony szépruhában, de csak akkor ha nagyon nagyon jó lesz.

tehát elvinném. :-)

2011. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért akarjátok azt a kicsi gyereket ilyen hosszú útra vinni?Hagyd a mamára, tesódra.Neki ez nem szórakozás.Az én gyerekem is ennyi idős, de semmi pénzért nem vinném.Még te is nehezen ülöd végig azt a hosszú utat, nem még ő.Aztán még legyen jó kislány is az esküvőn.Másnap ismét jó kislány az autóba hazafelé.Szerintem ez sok.De te tudod.
2011. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
MI fiunk 3.5éves lesz, mikor esküvőre vagyunk hivatalosak szeptemberben, ugyanúgy mint nálatok- jó messze lesz a lakodalom. El is vinném meg nem is. Még gondolkodok. Az a baj, hogy akárhogy is nézzük, ha elvisszük, szórakozni nem tudunk. Ugrálhatunk körülötte. Ettől függetlenül elvinném, biztos tetszene neki a tánc, a zene, meg minden... szóval sokat gondolkodok én is rajta.
2011. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Uh, hát nem könnyítettétek meg a választást! Tudom, hogy jól érezné magát, mert nagyon szeret társaságban lenni, és csak az én anyukám az aki szóba jöhet, hogy vigyázzon rá, de akkor neki időben szabit kell kivennie. Azt hiszem mi visszük magunkkal!
2011. ápr. 29. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!