Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimennétek külföldre dolgozni...

Kimennétek külföldre dolgozni a gyerekek nélkül anyukák? 3ésfél, másfél éves fiuk anyukája

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tudnám itthon hagyni őket. Megoldanám valahogy és vinném magammal őket.
2013. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
csak és kizárólag akkor,ha az éhezés fenyegetné a gyerekeket! egyéb esetben nem lehet fontosabb a pénz,mint a család! inkább lemondom a tv,internet, telefon előfizetést, vagy egyéb luxusdolgokról mondok le,mint autó fenntartása, napilap előfizetés...stb. meghúznám a nadrágaszíjat. olcsóbb megélhetési formát keresnék: vidékre költöznék,termelnék magunknak kiskertben,hogy zöldségre ne kelljen költeni,tyúkot tartanék,hogy tojást,húst ne kelljen venni. lassacskán a házunkat is önfenntartóbbá alakítanám, pl. saját kút házi vízművel,fatüzelés, éjszakai áram, sörkollektor. apróságok és macerásak ezek a dolgok, de összességében óriási megtakarítás!
2013. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na mi pont ezt csináljuk viszont ehhez is tőke kell nem tudsz csak ugy segitség nélkül belefogni sajna! Már rég nincs munkánk hát nem tudom lehet lenne esélyünk,belehalnék itthagyni a gyerekeket de ha ez az egyetlen lehetőségünk a megélhetésre... nehéz! Köszönöm a válaszokat! Várom még a véleményeket! :) NEkünk csak a net van mint "luxus",nem iszunk nem dohányzunk stb
2013. febr. 16. 12:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Először apa menjen ki, készítse elő a terepet, és mehettek utána.
2013. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez utolsónak jó az ötlete. Nálunk is a férjem volt kint kétszer fél évet külföldön, amikor én gyesen voltam a két gyerkőccel. Így túléltük, mert én csak ott voltam velük.

Szerintem ha van valami lehetőség, a férjed menjen ki dolgozni. Az anyának csak a két kisgyerek mellett van helye. Azután majd meglátjátok, hogy alakul, a férjed meddig bírja, vagy ki tud-e vinni titeket is, de te csak a gyerekekkel menj, nélkülük ne!

Ahol mi lakunk, nagy a munkanélküliség, sok család van, ahol az apa külföldön dolgozik, és néha hazajár a családhoz, ez van, ez egy kényszermegoldás, de sokaknak nincs más lehetőség.

2013. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 frászkarikaborsó ***** válasza:
Biztos hogy nem mennék ki. Inkább képezném magam és megpróbálnék itthon elhelyezkedni valahogy. Külföldre csak a gyerekekkel együtt mennék és azt is csak akkor ha biztos jó lehetőségem van, bizonytalanba semmiképp.
2013. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még csak egy gyerkőcöm van,de nincs az a pénz,amiért itthonhagynám őt.
2013. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, és tömören a válaszom:NEM!
2013. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem a férjem van kint Németországban lassan 1 éve.

Én itthon vagyok,3 gyerekünk van,a kicsi most töltötte be a 3.évet.

Ahogy vége a sulinak,a nagyoknak mi megyünk ki hozzá,kiköltözünk.2 havonta járt haza és ez nagyon nehéz volt,azért döntöttünk igy.

A másik pedig,hogy jobb jövőt tudunk nekik kint biztosani,mint itt.

2013. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy nagy ciki van az emberemnek nincs ismeretsége igy munka sincs pedig menne ha lenne! Mi is igy terveztük hogy ember megy megteremti amit kell és megyünk utána hogy a gyerekeknek legyen jövőjük,de nincs szerencséje!
2013. febr. 16. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!