Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a kislány...

Hogyan szoktassam le a kislányomat arról hogy nyilvános helyen, emberek között kikiabálja hogy ő pukizott?

Figyelt kérdés

Lehet elsőre vicces,de sokszor olyan kínos! Mikor a boltban is vagyunk és ő elkiabálja magát,hogy anya "sokat fingtam".:)(

Az apja szoktatta rá erre,mert ő szerinte ez olyan vicces. Én hiába szóltam rá(nem azért mert pukizott,hanem azért hogy ne kiabáljon). Itthon is együtt örömködnek ha jön a galamb......



2012. dec. 10. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipikus apuka dolog ez.


lányom kb 1,5 éves korától ha pukizik mély megróvó hangon mondja hogy "anyaaaa". Szerinted ki tanította neki? Èppen abban a korban volt mikor minden második szava anya volt, és épp pukizott mikor azt mondta hogy anya. erre férjem nagy üdvrivalgásba tört ki, éljenzett és ezer dicséretet kapott. na onnatól ha pukizik, föleg az asztalnál már mondja is hogy "anyaaa".


Szerintem erröl csak is a férjed tudná leszoktatni, mióta férjem nem csinál már semmit lányom is ritkán mondja hogy anya.

2012. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor először Apát neveld meg.

Ha pedig a lányod mondogatja, ne vegyél róla tudomást. Beszélj másról, és le fog róla szokni (már ha az apja is képes arra, hogy ne beszéljen róla sokszor).

2012. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nem éppen "normális" viszont ha rájátszol azzal, h látványosan nem tetzik, csak rontasz a helyzeten. Esetleg a férjedel is beszéld meg, h ő is beszélje meg vele, h ezt csak otthon lehet... aztán remélhetőleg elfelejti...
2012. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!