Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez, csíp a pisilésnél?

Mi lehet ez, csíp a pisilésnél?

Figyelt kérdés

Pénteken elvittem a kisfiam vizeletmintáját de negatív lett az eredmény.

Kaptt krémet is de semit nem ért!

Tegnap megint csípett neki a pisilés, ma megint kaptunk vizelet tenyésztésre is beutalót de azt mondták az csak 1 hét mulva lesz kész, és addig , mi lesz 1 hét alatt ha nagy baj van tovább fertőzödik nem??

Tiszta ideg vagyok ,mit tegyek addig ,

nincs láza a kisfiamnak , viszont keveset iszik gondoltam az is lehet a baj,hogy bekoncentrálódott a pisije és csak azért csíp, mert napközben csak néha csíp neki ,áhh nem tudom nagyon aggódom:

Valami ötlet mit lehet tenni a addig is?

Ma megnézi sebész is!

4,5 éves


2013. febr. 20. 14:50
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy felfázott!
2013. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném mert nem voltunk sehol ,előszobában meg papuccsl jár !!
2013. febr. 20. 15:04
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó tegyükj fel felfázott és akkor 1 hetet kell várnunk az eredményre akkor nem lesz nagyobb baj!

Hihetetlen ez a Magyar egészségügy.

Mi a szart csinálnak 1 hétig a pisivel nézegetik??

addig meg az ember dögöljön bele!!

Szét ver az ideg

2013. febr. 20. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Itasd rendszeresen! Én is úgy gondolom, ahogy írtad, hogy keveset iszik, ez a baja. Ha folyamatosan iszik, mondjuk óránként adsz neki 2 dl teát,gyümölcslevet, néha kakaót, akkor talán nem lesz gond.
2013. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha felfázott akkor vörösáfonya a tuti, biztos gyógynövényesnél kapsz teát amit ő is ihat! na meg amúgy is rengeteg teát kéne ilyenkor (meg egyébként is) innia, jól pucold át a veséjét valami olyan teával amit szeret :)

2l-t itass meg vele valahogy

2013. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne ismételni a vizeletvizsgálatot, a húgyúti fertőzés nem játék (és nem felfázás). Tenyésztést is csináltak vagy csak üledéket néztek? Vidd vissza orvoshoz, ne hagyd annyiban!! A tőzegáfonya szép és jó, de itt orvos kell.
2013. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen ma adtam le tenyésztésre is és egy sima vizeletet is, tegnap a sebészeten a dokinéni azt mondta nem látja gyulladtnak hanem szerinte felfedezte magát!

De a vizeletvizsgálat nem árt!

Itassam sokat és kenegessem Canestennel ,és el fog mulni

reggel, a kisfiam nem is panaszkodott hogy csíp a pisilés!!

Hasa alja sem fáj!

Nincs pénzünk ugy hogy nem tudok venni tőzegáfonyát!

2013. febr. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!