Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlana valaki Budapesten...

Ajánlana valaki Budapesten megbízható gyerek fül-orr gégészt? Olyat, aki nemcsak tüneteket kezel, hanem utána jár az okoknak is?

Figyelt kérdés

3 éves a lányom. Fél év alatt most van harmadszor középfül gyulladása. Utoljára pont 1 hónapja volt. kaptunk antibiotikumot, szedtünk mindent rendesen, most mégis újra van. Tudnátok valakit ajánlani? Más is volt így?

Köszi mindenkinek.


2013. febr. 20. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

dr. Csákányi Zsuzsanna.

Beírod a Google-ba, és ott utána tudsz olvasni! Én nyugodt szívvel ajánlom. Nálunk is hasonló helyzet volt, végül ki kellett venni az orrmanduláját a fiamnak.

2013. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Húú, ha holnap lesz az óvónénink megkérdezem a nevét, a Heim Pálban van egy dokinéninek magánrendelése, ő oda hordta a lányát, azt mondta, hogy nagyon jó orvos, nagyon dicsérte, tavaly majdnem mentünk hozzá mi is, de aztán megszűnt minden panaszunk, így nem mentünk és elhagytam a nevét őrző cetlit!


De hátha lesz már is, aki tud ajánlani!


Most kezdte az ovit a csajszi? És eddig is ilyen fülfájós volt?

Nálunk ugyanez volt tavaly télen, a lányom 2011 szeptemberben kezdte az ovit, egész télen beteg volt, tavasszal már ott tartottunk, hogy a fül orr gégész kezünkbe nyomta a beutalót orrmandulaműtétre. De tavasszal megszűntek a panaszok és azóta sem volt még begyulladva se a füle, se a mandulája.

2013. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Kedves 2. Másfél éve kezdte a bölcsit, ahová tavaly decemberig járt. Idén januártól óvodás. Nem hiszem, hogy a közösség miatt lenne. Előtte sose volt gondunk a fülével.

2013. febr. 20. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi Dr Bacsa Judithoz járunk, mindkét kisfiammal. A naggyal kezdtünk hozzá járni pont 1 éve középfülgyulladással és utána még hetekkel később is visszahívott hallásvizsgálatra, rendesen kikezelte és nem is volt azóta ilyen problémánk. Ő a XV. Kerületben rendel, Gaba Medical néven megtalálod a magánrendelését.

A kicsi most 10 hónapos és sajnos a nagy ovikezdése óta állandóan betegek, de a fülükkel nem volt gond.

2013. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Heim Pálban nekem dr Benedek Pálmát ajánlották többen (személyesen is, és a neten is) Az én kisfiamnak sajnos ki kell venni az orrmandulját, ő fogja műteni. Sok tapasztalatom még nincsen vele kapcsolatban, de bízom benne, mert sokan dícsérik. Szerdánként rendel délután a kórházban, de van magánrendelése is.
2013. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Heim Pálba úgy is lehet menni, hogy nem oda tartozunk? Mert területileg mi pont a Bethesdába tartozunk. Csak simán felhívom őket, hogy időpontot szeretnék kérni X dokihoz? Érdekelni fogja őket, hogy oda tartozunk-e?
2013. febr. 20. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
1.sz.Gyermekklinika Dr. Gőtze Judit doktornő. Kiváló szakember és nagyon kedves ember! A lányomnak ő vette ki az orrmanduláját. Nekem pl. a Csákányi doktornő nem jött be, meg se közelíti Gőtze doktornőt. De ez magánvélemény. :) 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

www.fulorrgegesz.eu


Halász doktornőért tűzbe mennénk, 4 éve járunk hozzá a fiammal ,mindig kikezeli.

2013. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kedves utolsó, köszi a linket. Már időpontot is egyeztettem Halász doktornővel.
2013. febr. 21. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Örülök! (utolsó)
2013. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!