Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez már a szobatisztaság...

Ez már a szobatisztaság kezdete lehet?

Figyelt kérdés

Kislányom 2.5 éves.Már egy pár napja itthon nem adok rá pelust.Eddig mindig bement a pisi kaki a nadrágba.(ma is)Aztán 3x pelepisilt egy egy picikét magától a bilibe.Fürdés előtt viszont a nagy szaladgálásban amegint a gatyóba ment.

Jó kezdet ez?Lehet,hogy haladunk a szobatisztaság felé?


2013. febr. 20. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
igen jó nyáron voltunk 27 hónaposak nagyon meleg volt levettem a pelust és adtam rá kisbugyit napjában többször bepisilt kicseréltem ez ment két napig utána már magától szólt hogy pisilni kell rá egy hétre már éjszaka is levettem róla a pelust és azóta eltelt időszakban csak 3-szor pisilt be éjszaka. Én a lakásban is levettem róla a pelust legfeljebb takarítottam de ügyesen egyik napról a másikra szobatiszta lett.
2013. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát remélem náélunk is ilyen gyorsan és szépen fog menni.

Csak az a baj,hogy napközben bölcsiben pelusban van.úgyhogy csak délután 4 körül vesszük le a pelust amikor hazaérünk.Ez nem zavarja meg?

2013. febr. 21. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen tapasztalatom nem volt mert sohasem voltunk bölcsisek egyik gyerekem sem, de valószínű hogy megzavarhatja valamivel később fog leszokni a pelusról esetleg a bölcsiben szól hogy pisilnie kell nem tudom ott mennyire toleránsak
2013. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!