Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baja lehet A kislányomnak?

Nagy baja lehet A kislányomnak?

Figyelt kérdés
indometacinos kenőcsöt meg kóstolta a 18hónapos kislányom,bakja lehet tőle vigyem el orvoshoz.

2013. febr. 21. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Vigyed orvoshoz minél előbb szerintem. Az én kisfiam egyszer az ecetbe kóstolt bele, vele is mentünk gyorsan orvoshoz.
2013. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heim Pál Gyermekkórház Toxikológiai Osztály: Telefonszám: 210-0720 (Kp.) közvetlen: 333-5079 ellátja a gyermekeket 0 - 14 éves korig, idősebbet azonban csak eseti megbeszélés szerint.


Hívd fel őket, segítenek. Amúgy nem hiszem hogy bármi baja is lenne.


Első, remélem ez vicc volt. Mit gondoltál mi baja lesz az ecettől?

2013. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint azért hívd fel hogy megkérdezd. Nehogy bevidd a gyereket, szerintem tök fölösleges.
2013. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket és azt mondták nem lesz semmi baja , csak itassam.
2013. febr. 21. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vicc volt. Kimarhatta volna a gyomrát, még szerencse, hogy kevés volt az az ecet. Ott mondták, hogy mivel sav, ezért veszélyes lett volna, ha több...
2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy a gyomrát nem marja ki a háztartási ecet az tuti. Ugyanis a gyomorsav tömény sósav. sokat meg gondolom nem ivott belőle a gyerek, mert ugye nincs túl jó íze. Ha vegyszert iszik akkor oké hogy aggódsz, de ez étkezési ecet.
2013. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!