Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is rossz szülő...

Szerintetek is rossz szülő vagyok mert próbálom fegyelmezni a tíz éves lányom igazz nem a sajátom de most én vagyok vele szerintem egy tíz éves lány viselkedjen tízévesen ne húsz évesen vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy rossz szülő ezért.

Nekem a fiam 10 éves, és őt is fegyelmeznem kell,persze nem veréssel,de muszáj./bár szerintem néha elkél 1-2 apai-anyai nyakleves/Ha most hagyod, a fejedre nő!Később még ennyire sem bírsz vele.

Nekem 12 éves volt a páromé( csak neveltje)eleinte én se szabályoztam aztán a végén ő akart dirigálni!!Követelőzés,jött követelőzés hátán! Ne hagyd magad!!

2009. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan! Az eletkori sajatossagoknak megfeleloen kell nevelni a gyereket! Engem a hideg is raz, amikor latok 11-12 eves kislanyokat, amint az anyjuk melltartot vesz nekik(mert amugy nem kene) de a szivacsos ugye "jol all"...vagy ha miniszoknya, festett korom magas sarku cipo...halalom...

sokan itt rontjak el. Es aztan kerdezik, hogy mit tegyenek, hogy a lanyuk 14 evesen ne aludjon mondjuk a baratjanal...

Engem 10 evesen 10 evesnek neveltek, es latszik rajtam. Ahogyan a barati koromben mindenkin. Nem volt akkoriban divat, gyorsan felnoni, pedig nem vagyok idos. nem volt "ciki" ha 10 evesen babaztunk, futkorasztunk az udvaron, meg a legujjabb gyerektvfilmsorozat legujabb reszerol beszeltunk...nem voltunk este 8 nal tovabb kint az udvaron, nem interneteztunk ejszakakon at(chatrol nem is beszelve) megis felnottunk, es hiszem, hogy helyes az ertekrendunk. A paromnak a kishuga 14 eves lesz, es olyan jo latni ahogyan nevelik a szulei (szabadon, megis kereznie kell ha megy valahova, este 9 kor otthon van, nem festi magat, megis aranyos kedves lany)...

szoval ezen az uton tovabbra is! :)

2009. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont jól teszed. Attól még, hogy nem a tied, mostmár te neveled, és az a dolgod, hogy normális felnőttet nevelj belőle. Egy 10 éves lány még nagyon kislány! Teljesen gyerek, még nem is közelít a kamaszkorhoz! Szabadidejében, iskola után még játszania kellene, nem a húsz éveseket majmolnia.
2009. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
Fegyelmezni??? Azt is mond kedves éllettársam hogy szoktad te fegyelmezni?! Úgy hogy fogom a haját és földig ráncigálod? Vagy hogy alig léptél be a mi családunkba amikor ünepeltük a 18 éves lányomnak a szülinapját,és itt volt az unókaöcséd akivel a kislány játszott és azért mert véletlenűl rosszúl lökte meg, ott minden vendég látára neki estél? Vagy ha viccelni probál hogy meglocsol slaggal akkor azt mondod neki hogy szét töröm keté a széket a hátadon? Vagy ha nem csinál 6 oldal matek akkor nem viszed strandra mert 3 napja nem matekozot? És hagy ne soroljam a te fegyelmezésedet mert még a végén azt fogják írni hogy bolond vagyok vagy,milyen anya vagyok hogy ezt engedtem???Gondolkodj! És nem viselkedik 20 évesen csak néha szeretne nagynak látszani de ezt én is gyermek koromban sokszor álmodtam hogy milyen jó lenne ha nagy lennék? Én már neveltem 1 lányt és tudom mi az a fegyelmezés ha kell!!!Adig amíg a kislány tart tőlem és szót fogad nekem nem hiszem hogy vele van a próbléma!!!
2009. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!