Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereked szülinapján viszel...

Gyereked szülinapján viszel az oviba is tortát? Ha hétvégére esik akkor csak otthon szülinapoztok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A lányomnak szombatra esett,hètfön vittünk neki tortát az oviba. + 2db 1,5 L-es gyümölcslevet ès 1 cs. sós rágicsát. Nálunk csak boltit fogadnak el.
2013. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lehet az oviba semmi külső édességet vinni,még csomagoltat sem.

Általában a szülők 1-1 műzlit visznek,vagy gyümölcstálat.

A fiamnak vasárnap volt a szülinapja,aznap tartottuk a barátos bulit itthon,szombaton felköszöntötte a család,de úgy gondoltam,hogy túl sok lenne még az oviban is hétfőn megünnepelni,így ott már nem ünnepelt(3 ovis társa is meghívott volt a buliba).

Attól féltem,hogy neki az lesz a normális,hogy 3 napig egyfolytában ünnepeljük...

2013. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet tortát és semmi házi készítésű dolgot vinni, így bolti dobozos sütit és szörpöt szoktam vinni. Ha hétvégére esik, akkor ha szombaton, akkor pénteken ünneplik, ha vasárnapra esik, akkor hétfőn.
2013. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zabmester ***** válasza:
Igen, mindig viszek, megünneplik az oviban is. Ha aznap épp nincs ovi, akkor előtte pénteken, vagy utána hétfőn viszek tortát. Üdítőt is viszek, valami rostos gyümölcslét vagy ilyesmit. Azt nem tudom, hogy más szülők szoktak-e szénsavasat vinni, én ilyet nem viszek, mert tudom, hogy a fiam nem issza meg.
2013. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!