Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyerekre vennétek...

3 éves kisgyerekre vennétek azt a legolcsóbb tetűirtó fejszeszt? Nem árt a bőrének? Vagy inkább a drágábbat érdemes pl Paranit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legolcsóbb sem fogja marni a fejét.Mindegyik bőrgyógyászatilag tesztelt.Én inkább nagyobb kiszerelésűt választanék pl Pedex(1l)így olcsóbban jön ki és úgyis lesz még rá szükség.
2013. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Pedex volt itthon mindig, a legkisebb 4 éves, szerencsére neki még nem kellett használni, nem hozott haza az oviból egyelőre tetűt...
2013. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 4,5 éves és másfél évvel ezelőtt kezdtük az ovit. A második héten már tetű volt a csoportban. (nagyváros, nem kisebbségi gyermek volt tetves, csak anyaotthonban lakik), mivel kislányomnak popsiig érő haja van én azóta is Picksan samponnal mosom a fejét minden héten. Nagyon drága, 100 ml 3200 Ft, de még sosem kapott teűt! A Paranittől olyan volt a feje mint akit leöntöttek egy vödör olajjal. Mást én nem próbáltam, ettől egészséges a haja és a fejbőre is. Elég szomorú, hogy ilyenre kell költenem, míg más anyuka retkesen tartja a gyerekét!
2013. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk paranit tetü riaszto van itthon,multkor szoltak a bölcsiben hogy tetves az egyik gyerek igy venem kellet .
2013. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!