Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha pénteken odaszóltam reggel...

Ha pénteken odaszóltam reggel az oviba a kisfiam miatt, mert reggel köhintett kettőt és gyanúsnak ítéltem, nehogy beteg legyen, de aztán se láza, sem további köhögése nem jelentkezett akkor holnap mehet oviba?

Figyelt kérdés

El se lett vive pénteken orvoshoz ,mert a reggeli keltéskor kettőt köhögő gyermekről később egyértelművé vált,hogy kutya baja,csak anyuka volt túlaggódós ismét .

Pénteken szabadnapos voltam ,megtehettem ,hogy itthon tartottam,de holnap már dolgoznom kell.

Lehetséges ,hogy nem fogadják a gyermekemet,ha nem viszek orvosi igazolást ,hogy egészséges ?

Én pénteke is csak azt mondtam,hogy a biztonság kedvéért tartanám itthon és majd a hétvégén kiderül ,hogy valóban beteg lesz e végül vagy sem.


2013. febr. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy szólnának valamit. Bár a mi ovinkban csak orvosi igazolást fogadnak el akkor is, ha pl. kirándulni megyünk el és nem betegség miatt hiányzik. De elzavarni biztos nem fognak!
2013. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy 1-1 napokat hiányozhat, ha szólok, hogy nem megy valami miatt, azt én igazolhatom (van rá egy formanyomtatványuk). Ha egyfolytában 3 napot, vagy annál többet hiányzik, akkor már orvosi igazolás kell.

Múlthét pénteken volt nálunk az oviban a farsang. Csütörtökön elkezdett folyni az orra, így szóltam, hogy nem vinném, de péntekek igen, a farsang miatt mindenképp. Nem volt belőle semmi gond, a csütörtöki napot leigazoltam.

2013. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ha beteget jelentve maradt otthon, akkor csak orvosi igazolassal vettek be legkozelebb
2013. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy ahogy az utolsómha betegnek lett jelentve akkor csak orvosi igazolást fogadnak el,és nálunk pl simán haza is küldnek ha nincs,de a másik meg,hogy nekünk egy nappal elötte szólni kell hogy megy a gyerek másnap,hogy a pénteki kaja lejelentésen rajata legyen a listán,hétfőn már késő.de nálunk egy egy napot simán leeht igazolni,de elötte szólni kell,,hogy most szerdán nem megy de csütörtökön már igen,akkor igy jelentik le.
2013. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!