Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális hogy 16,5kg egy 4,5...

Normális hogy 16,5kg egy 4,5 éves kisfiu?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz evő, alig eszik ,karja vézna ,comija feneke van kis formás, pici poci ,de kivagyok akadva rjta hogy ilyen szunyog!

A Mamánál állítólag mindent megeszik!!


2013. febr. 25. 16:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek tehát akkor nem kell aggódnom ilyen és kész,van egy kislányom is ő 7 hónapos és 8400 gr ,3600gr mal született teljesen az ellentétje a kisfiamnak ,husis , maszív,!!

Voltunk 4 éves státuszon is és a védőnő szerint pont jó a súlya !!

2013. febr. 25. 17:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam kb 10 centivel kevesebb,mint a tied,most 107 cm,16 kiló,és májusban lesz 4,5 éves.

Viszont én is vékonynak látom:)

2013. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igaz, az én fiam még csak 3,5 éves, de 13,5 kg, és 98 cm. Nekem tökéletes, védőnő, doki sem mond semmit, hogy gond lenne.
2013. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok vele mit csinálni ,tömni nem lehet!

Vitamint mindent kipróbáltunk már egyiktől sem hízott, ráadásul az orrmandulája is ki lett vetetve annyit volt beteg is ,15 antibiotikumos kúrán vagyunk túl, a 4,5 év alatt én egész életemben nem kaptam ennyit mint szegény kisfiam ,ehez nem leeht köze hogy ennyit kapott antibiotikumot????

2013. febr. 25. 20:30
 15/19 anonim ***** válasza:
a normális egy nagyon tág fogalom a te fiad súlya bőven a normális határain belül van. én lányként hajszálpontosan 16kg voltam 6 és fél évesen és semmi bajom nem lett, tök életképes vagyok így 37 fele is :).
2013. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

9/15 tegnap 17:23 válaszoló vagyok

Akkor teljesen egyformák a fiaink, tavaly februárban lett kivéve az orrmandulája, sok-sok antibiotikum után tavaly nyáron erősödött meg. Azóta rendszeresen sportol, (foci) megtanult biciklizni, így most erős, egészséges.

2013. febr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 4.5 éves, de ő csak 14 kiló. Mindig vékonyabb volt az átlagnál, de nem látom, hogy kórósan sovány lenne. Ő eszik, igaz én adok neki napi kétszer 5 csepp Bérest, az étvágy javító is. Rengeteget mozog, úszni járunk, focizni, folyton fut, ugrál. Ők ilyen testalkatúak, legalább később nem lesz súly problémájuk.
2013. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább két évesnek sok a 15 kiló, mint nektek ez a súly.(nem bántás akart lenni).Ilyen alkat.Én a három éves fiammal több orvost megjártam mert rossz evő, vékonyka, de mindenki azt mondta hogy ilyen és kész.Nem lehet őket megtömni.
2013. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Igen felesleges ezen agyalni,minden gyerek úgy jó ahogy van,és ha valami baj lenne az orvos/védőnő úgy is szólna!:) Nagyon sok múlik a genetikán!


A kislányom 2éves státuszon 100cm és 18kg volt(majdnem dobtam is egy hátast).:) Pedig nem eszik sokat,sőt nagyon válogat. A védőnő egy szóval sem mondta hogy baj lenne,csak mosolyogva megjegyezte hogy lassan mehet iskolába.:D 3évesen 108cm 20kg. Ha belegondolok hogy 5kg született,és nem kövér gyerek mert megvan a magassága is! Nálunk a családban mindenki ilyen,és nagyon erős a csontozatunk. Rajtam pld az a 15kg "felesleg" meg sem látszik,és a lányom is ilyen!

A dédanyám volt hatalmas nő. Ő 190cm volt,és jóval 100kg felett. Eddig úgy néz ki hogy a lányom is ilyesmi lesz,bár nem szeretném!

2013. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!