Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztaltatok hasonlót? 1,5...

Djudit kérdése:

Tapasztaltatok hasonlót? 1,5 éves kisfiú porszívómániás.

Figyelt kérdés
Kisfiam kb. 3 hónapja rákattant a porszívóra, igazira, nem játékra. Legszívesebben állandóan porszívózna (2 porszívónk van, egyikkel ő, másikkal nekem vagy másnak "kell" közben), a kedvenc meséje is egy kisporszívóról szól, amit én költöttem neki, napi 5-6-szor azt kéri, hogy meséljem el. Napi 1-3-szor nézegetünk videókat a Youtube-on, persze itt is porszívókat kér. Más is érdekli, igyekszünk is másfelé terelni, de általában mindig kiköt a porszívóknál így vagy úgy. Volt valami hasonló rákattanása a gyereketeknek? Kinőtte? Mi már a falra mászunk ettől a porszívó őrülettől :D

2013. febr. 18. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy porszívóügynök lesz a gyerekből:D
2013. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze ezt ki fogja nőni :-)

Minden kisgyereket elkezdenek érdekelni a porszívók 1-2 éves koruk körül. Most ez érdekli őt, holnap meg a vonatok, autók, kutyusok... Ha meg nem növi ki legalább felporszívózik és nektek majd nem kell :-)

Próbálj meg neki másfajta meséket is mondani azokról amiket leírtam vagy azokról amikről tudod h legalább egy kicsit is érdekli :-)

Sok sikert! :-)

2013. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, a mi fiunknak anno 11 hónapos korában játékporszívót hozott a mikulás, mert annyira imádta a miénket.

A játékot is imádta utána, gyakorlatilag szétjátszotta, már teljesen szétjött, pedig nem szokta szétszedni a játékait. :)

Nyugi, kinőtte, a te fiad is ki fogja. :)

2013. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki! :D Szóval nálunk is így kezdődött, a porszívóval, kb másfél évesen. Most mosógép mánia van, 25 hónapos. :D Nem túlzok, ez mánia: a hipermarketben meg kell nézni a mosógépeket, kinyitni az ajtaját. Itthon minden reggel úgy ébred: "majd indítjuk a mosógépet, Anya". A reklámújságokat megnézi: "van-e benne mosógép?". A neten elég beírni a Google-ba, hogy mosógép-képek...és le akar ülni elé, nézni, nézni, sorban! "úúú, mekkora mosógép!"- lelkendezik közben. De a csúcs, amikor megyünk a boltba, és már messziről rikoltozik a mosóporok felé: "Calgonnal a mosógép is tovább él" :D Apa már kikészült, szerinte ez nem normális dolog, nem tudja, hogy sírjon-e vagy nevessen ezen. :D De nyugi, ki fogja nőni, és jön majd valami más...:)))

egy 14 éves, és egy 2 éves anyuja

2013. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Golan Trevize ***** válasza:
100%
14 hónaposak a fiaim, hónapok óta rá vannak kattanva a porszívóra.
2013. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. szülinapjára azt a beszélő szippancs porszívót kapta a fiam, totál rá volt kattanva. aztán jöttek a traktorok, mezőgazdasági gépek 3 évesen, aztán 4 évesen a dínók, most 4,5 és a bolygókért van megfeszülve.
2013. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint az én fiam. Ő 8 hónaposan kattant rá a porszívóra, nem tudtam eltenni tőle, egész nap elől volt. Mióta járni tud imád porszívózni. most 2,5 éves, ha leszívom az orrát, utána még kiporszívózza a szobáját. Az én férjem is azt mondta, mint az egyik hozzászóló, lehet, hogy porszívó ügynök lesz. Minap nem akart hazajönni a bölcsiből. A takarító néni segíteni akart közölte vele, hogy ha nem megy, akkor maradnia kell, és ki kell porszívóznia a csoportszobát. Ott is termett rögtön, elkapta a csövet, és elkezdett dolgozni. Alig lehetett meggyőzni róla, hogy hirtelen elromlott a porszívó. Nekem Samsungom van, ennek nyélre szerelhető tartálya van a nagyobb kosznak. Ha vége a takarításnak, ezt csak és kizárólag ő öntheti ki a szemetes kukába, különben jön a világvége. Remélem ezt a szép szokását nagyobb korában is megtartja majd.
2013. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ki fogja nőni!!!! Az én másfél évesem (2. kisfiunk) keményen KUKA mániás, de nagyon durván. Olyannyira, hogy az első 10 szava közül a kuka volt az egyik, helyesen kimondva. Bárhova elmegyünk, mindenhol kukázik......és ha megkérem, hogy valamit dobjon ki, szinte repül a kukáig.....Le fog ez náluk csengeni idővel (csak győzzük kivárni) :)))))))))))
2013. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kitartunk :)
2013. febr. 20. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez most viccesen hangzik,de én állítólag 1,5 éves koromtól kb. 2 éves koromig wc-mániás voltam.

Otthon egy széket kellett tenni a wc-re,hogy ne tudjam felnyitni a tetejét és könyékig turkálni benne,de néha azt is leszedtem valahogy,és bőgtem,ha anya elhúzott onnan.

Ha mentünk valakihez,ott is megkerestem a wc-t,játszottam a lehúzóval és pancsoltam benne...Gondolom elég égő lehetett a szüleimnek...Aztán állítólag kinőttem magamtól.Az biztos,hogy most már nem hoznak lázba a toilettek. :D

2013. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!