Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bugyipelenkát használók,...

Bugyipelenkát használók, mikortól érdemes váltani? Fiam 21 hónapos és 1 hónapja katasztrófa a pelenkázás, elszökik, ha ekapom végig ordítja a pelenkázást feszíti magát, rugdos.

Figyelt kérdés
Nem akar szobatiszta sem lenni, próbáltam a bilit, a wc szűkítőt is, esze ágában sincs ráülni egyikre sem, de a pelekázást is egyre nehezebben tűri. És én is. Kissé elegem van a napi többszöri tortúrából, ordításból rugdosásból. Ma arra gondoltam, hogy cserélek bugyipelenkára, de nem tudom, hogy ezt mikortól lehet, vagy mikortól ajánlott. Jelenleg 5-ös pelenkát hord, és olyan 12-13 kiló a gyerek. Napi 7 pelenkát még elhasznál, ettől csak többet.
2013. febr. 28. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, mi 11 hós kora óta mióta jár ezt hazsnáljuk. De nem egyszerűbb ettől a pelenkázás.
2013. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért reméltem, hogy egyszerűbb lesz,mert ha áll elmara a rugdosásm az ordítás magyarán a cirkusz....DE állva meg nem tudom rendesen ráadni a "sima" pelenkát, így többször előfordul, hogy jön ki a "termék" a pelenkából.
2013. febr. 28. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
de levenni ha kakis azt sem tudod állva.
2013. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De:-)

Ha bekakil CSAK állva tudom levenni róla. Áll a wc tetején, és szépen leszedem róla. Ez sima ügy.

Ha csak pisis akkor viszont nem tudom rátenni a wc-re, mert leugrik, elszalad. A pisis pelenkák cseréjével van gondom:-/

2013. febr. 28. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor jó megoldás lehet. Én fekve pelenkázom.
2013. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És neked hagyja? Nem sír, nem szalad el? Nekem olyannyira nem tűri, hogy tényleg feladtam, egyszerűen nem akarom, hogy nap 7-8 alkalommal ilyen cirkusz legyen a pelenkázásból.


Az öltözésről nem is beszélek...

2013. febr. 28. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt érdemes tudni, hogy a bugyipelenka közel sem szív magába annyit, mint a sima pelus. Tehát sűrűbben kell cserélni és amúgy is drágább...
2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sír, valamit a kezébe adok addig és általában el van vele, elszaladni nem tud a pelenázón van.
2013. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!