Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen katasztrófa a...

Miért ilyen katasztrófa a pelenkázás, nem engedi, hogy ráadjam?

Figyelt kérdés
6 hónapos babám mostanában rendszeresen megszívat pelenkázás közben,forgolódik,dobálja magát és így van,hogy 20 percig pelenkázom és ez nagyon kiborító,a végén már le kell fognom,mert máshogy nem lehet és ráadásul csak engem tisztel meg ezzel a dologgal,az apukájával nem csinálja ezt.Mitől lehet?
2011. febr. 6. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
az en fiam ugyanezt csinalja detto:)
2011. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És Te nem akadsz ki rajta?Én így este fele nagyon.
2011. febr. 6. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen korszakuk a babáknak. Ami azt illeti elég sokáig tart szóval... Erőt és kitartást!
2011. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy!de ha apa a közelbe van akkor nyugodtan be lehet pelenkázni:)))
2011. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyankor ha az apja ott van szólok neki hogy foglalja le.
2011. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónapos kislányom is kezdi a hisztit mostanában a pelenkázással meg az öltöztetéssel. Eddig nem volt semmi baj, de egy pár hete egyre jobban nem tetszik neki a dolog. Így mostanában úgy szoktam, hogy a fürcsi után apucira bízom az öltöztetést, mert neki nem balhézik. Szerintem azt útálják, hogy akadályozva vannak a mozgásban arra az időre.
2011. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szintén ez van, csak már 10 hónapos.

Olyankor adok neki vmi olyan tárgyat, amit máskor nem szeretek a kezében látni. (most pl. a Bephanten kenőcs a menő, így gyorsan átpelenkázom, míg elfoglalja magát)

De gyakran szólok én is apának, hogy szórakoztassa! :)

2011. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén hónapok óta így van.Ha tehetné sz.ros fenékkel elmenekülne.Adok mindenfélét a kezébe,ami különleges neki,persze válogatós,és már megtanulta,hogy ha nincs ínyére a cucc,akkor egy kényelmes és laza mozdulattal megszabadul tőle és beejti a sarokba a pelenkázó mellé.Van hogy "pofákat" vágok neki,grimaszkodok,azzal is elszórakozik néha.A mondóka egyáltalán nem hat ebben a helyzetben.15 hósak.
2011. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk is még ez van, pedig a fiam lassan 14 hónapos. Az apja már röhög rajtam, hogy képtelen vagyok bepelenkázni, holott amikor Ő csinálja, a fiam fekszik viszonylag nyugodtan és hagyja magát. Nekem bezzeg csinálja a műsort, 2 mp-ig nem marad fekve...
2011. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper....
2011. febr. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!