Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felvették a bölcsibe, de csak...

Felvették a bölcsibe, de csak fél napra adnám be?

Figyelt kérdés

Mik az esélyek?és milyen indokot kellene mondanom, hogy belemenjenek?

Igazából az az ok, h még csak 2éves a kislányom, és kell neki a rendszer meg a közösség,de sok az a 8óra,meg aludni is csak itthon alszik délután. Na meg még nincs munkám és szeretnék a nap többi részében vele lenni.úgy terveztem,hogy majd szeptembertől mehetne egész napokra,de addig csak félre.


2013. febr. 28. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod, hogy nincs munkád, akkor kitehetik a gyereket (mondván, hogy kell a hely más, dolgozó szülő gyerekének). Szerintem legjobb, ha azt mondod, hogy 4 órás munkád van (otthonról végezhető, vagy közel az otthonodhoz) és munka után (ebéd után) elhozod a gyereket.
2013. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Munkáltatóit vinni kell elvileg az első nap mikor viszed.
2013. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első azért a legtöbb bölcsiben ez nem csak bemondásra megy.

Felvették, akkor megmondod, hogy délben haza hozod. Aztán kész a bölcsi nem kötelező.

2013. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem se volt m.helyem mikor a lányom bölcsibe ment. Ismerős Kft-jétől kaptam egy nyilatkozatot, miszerint alkalmazni fog xy időtől... aztán nem alkalmazott. Mellesleg tényleg indok nélkül is hazaviheti ebéd után. Max. rákérdeznek, miért, akkor azért illik valamit előadni.
2013. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónap után kellet munkáltatoit,vinni .De atol függetlenül néha ha szabadnapos vagyok akor én is elhozom ebéd után a lányom és megindokolni sem kellet még sosem,csak szolnom,amugy meg biztos hogy ott is tudna aludni.
2013. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3hónapon belül kell munkát találnom,tudják,h jelenleg keresek.de ha akkor se találok,akkor sincs semmi extra csak felülbírálják,és valószínű újabb 3hónap.de nyilván az a cél,h találjak melót.

és mégis milyen indok elfogadható,h el akarom vinni ebéd után?mert ha megyek beiratkozni már úgy mondanám,h szeptemberig félnaposba menne,aztán egészbe,de ha mondjuk 8órásat találok,akkor lehet,h előbb maradna végig.

2013. márc. 1. 08:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hagyhatnád egész napra is.. Az enyém is két évesen ment bölcsibe, és mivel munkát kerestem pont, nem is tudtam volna elhozni ebéd után. Sokszor délután 2-3-ra hívtak be állásinterjúra. Nem tudtam volna hova tenni.
2013. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van egy nagyi aki ha úgy adódik el tudja hozni.de egyszerűen nem akarom otthagyni egész napra,az még túl sok.de a fél nap neki is jót tenne,megtanulna enni,rendszer lenne az életében és közösségben lehetne,mert nagyon központi ember.
2013. márc. 1. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a bölcsiben, hogy lehet- e. Én egyetem mellett fél évig csak fél napra vittem a lányom, mert meg tudtam úgy csinálni az órarendemet, hogy ebéd után mindig érte tudjak menni. Ezt elmondtam a bölcsiben, semmi gondjuk nem volt vele. (mondjuk olyan bölcsi, ahol nincs várólista, kevés a gyerek- igen, ez nagyon ritka, és tudom, hogy mázlink volt).
2013. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze,még várom a hívásukat a beszoktatás miatt,de csak akkor adom be ha lehet fél napra.úgyhogy mindenképpen megkérdezem :)
2013. márc. 1. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!