Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Váladék felszakadása miatt...

Váladék felszakadása miatt köhög a kislányom. Nem tud tőle aludni sem, erre nincs semmilyen gyógymód vagy gyógyszer úgye? Ezt ki kell köhögni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nappalra kötető, éjszakára Calcimusc, hogy éjjel ne köhögjön, de ez vényköteles, gyerekorvos felírja
2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*köptető
2013. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én vettem rá gyógyszert semmit nem ért, enyhe hőemelkedéssel küszködött kedd óta, nem is vittem orvoshoz, nem hagyta el magát, nagyon elemében volt, de a köhögés nem szűnt rosszabb lett, ma reggel úgy ébredt, hogy 39,3 volt a láza, nagyon elhagyta magát fel sem akart kelni, azonnal vittem a gyerekorvoshoz aki közölte jobb oldali tüdőgyulladása van!:( Rengeteg gyógyszert kaptunk, majd közölték négy gyerek van az ovinkban a többi, mind beteg
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délután 4 óráig valami jó kis köptető. 4 után semmiképp ne adj köptetőt! Este pedig sinecod. Mindemellett reggel és este fél -fél ampulla calciumusc.
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fluimucil.
2013. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!