Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisi kérdés? Hogyan oldjátok meg?

Pisi kérdés? Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

3 éves lányommal aki szobatiszta majdnem 1 éve még nem voltunk tömegközlekedésen.

Az lenne kérdésem hogyan oldjátok meg egy buszon a pisilést,ha már nagyon vészes.

Vagy ha bevásárláson vagytok, vagy olyan helyen ahol nincs wc az utcára viszitek pisilni?



2013. márc. 2. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl ha elmegyünk boltba akkor elötte elmegyünk pisilni és hazáig mindig ki szokta birni. Tömegközlekedésen még nem voltunk még, nem nagyon buszozunk. De ha kéne menni akkor iselötte el vinném pisilni.és az utat tuti kibirná.
2013. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves korában, ha szólt, hogy pisilni kell, utána még simán kibírt 1-2 órát is, ha nem volt alkalmunk wc-t vagy bokrot találni ez idő alatt.
2013. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is indulás előtt megpisiltetem, így simán kibír egy nagybevásárlást is. Ha hosszabb útra megyünk, akkor előtte 2 órával jól megitatom, indulás előtt kipisili magát és út közben már nem adok túl sokat inni neki, csak mondjuk 2 dl-t és érkezéskor a többit. Így 3-4 órát simán kibír, pl ha a nagyszülőkhöz utazunk.
2013. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mielött elidulunk elküldöm lányomat pisilni,igy az oda utatt,simán kibirja.
2013. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy biztonságosan szobatiszta gyereknek ki kell bírnia 1,5-2 órát pisilés nélkül. Előtte el kell vinni vécére, akkor nem lesz probléma.
2013. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!