Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hányónknak beteg a...

Anyukák, hányónknak beteg a babója? Felső légúti?

Figyelt kérdés
Kislányom is elkapta ezt a hörg hurut (nem tom jól írtam e bocsi) nevű felső légúti betegséget. Ügyeleten voltam vele ma de ami ott ért...... rengeteg gyerek mind ilyen 20 hónap körüli vagy kisebb.....! Házi orvosunk ügyelt igy váltottunk pár szót mert rendesen rohanás volt....! Mondta hogy 10 gyerekből 9nél ez a diagnózis :(
2013. márc. 2. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
23 hós a lánykám, ő is beteg. Hétfőn kruppos rohama volt, aztán lett belőle köhögés, hurutos köhögés, láz, kórház, most már itthon lábadozik. Hurutos.
2013. márc. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

22 hónapos kislányom is beteg. Szombatra ugató köhögéssel ébredt, ez meg is maradt neki egész hétvégén. Orvos nem hallott semmi különöset, ezért a szokásos kezelést kapta. Hétfőn a gyerekorvosunk már antibiotikumot írt fel, mert stridoros és megnyúlt volt a légzése. Csütörtökön pulmonológiára volt időpontunk (asztmás). Elküldték tüdőröntgenre, és kiderült hogy hörghurutja van és kezdődő tüdőgyulladása. A doktornő be akart egyből fektetni, de a végén mégsem kellett.

Most szed 6 fajta gyógyszert (ebből 1 az állandója), 2 fajta pipát (ebből 1 az állandó) használunk és 2 féle gyógyszerrel inhalálom.

Jobbulást minden kicsinek!!!

2013. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, pedig 4 éves a lányom.

Az orvosi rendelő tele, de 0-10 éves gyerekekkel.

Ami a legdurvább, mi felnőttek is elkaptuk, láz, torok fájás, taknyosság, slajm hurutos köhögés!

Elkapta a lányom, Apukám,Anyukám pedig csak fél órát voltak nálunk, majd rá 3 napra én, kiványi vagyok a Férjem elkepta-e.

MÉg mi fenőttek 39 fokos lázban égtünk!

2013. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon sokan vannak most igen, nagyon magas láz és köhögés, ez van most a legtöbb (Bp.). Múlt héten szerdán a lányom hányt, nem tudtuk, hogy vírus vagy csak elrontotta a gyomrát, csütörtökre nem lett kutya baja sem, felhívtam a gyerekorvost, azt mondta, ha nyugodt volt az éjszaka inkább ne vigyem le, mert tele a váró. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 teljes hete beteg a 20 hónapos fiam (influenza de mostanra már felülfertőződött valahogy úgyhogy már antibiotikumot szedünk iszonyúan köhög) illetve a 4 éves lányom is , neki is elvileg influenza azt mondja az orvos.
2013. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hete volt, 4 napig lázas, köhögött, folyt az orra, 4 napon kapott antibiotikumot, legzéskönnyítőt, 1,5 alatt lett jobban, majd 4 napra rá 2 napig megint 38 volt a hője, de semmi tünet, most pénteken, megint láz, ugatós, de mára már hurutos köhögés, viszont csak 1 napig volt 37,8 neki, ami nem vészes, mivel ő magas lázas szokott lenni. de szerdán voltunk irisz diagnosztikán(elég beteges amugy is), és ott mondták, hogy a légcsövén van még letapadás+ a bal tüdőcsúcsában, de napokon belül felköhögi, gyorsan bioptron lámpázták is, és csütörtök este köhintett 1-2, pénteken felerősödött. Szerintem nekünk a vége most jött ki a 3 héttel ezelőtti betegségnek. De nálunk is mindenki elkapta, csak mi nem voltunk lázasak, de azért mert alapból nem vagyunk lázasodósok. Mindenkinek jobbulást. 3 héttel ezelőtt a 18 fős napközibe, 5 voltak, mindenki kidölt, azt mondta, a doki, nagyon makacs vírus ez most.
2013. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisebbik gyerekem beteg. Ő 3 éves.


másfél hete gyógyult ki a tüdőgyulladásból. Rá 3 napra pedig hörghurut. Ez tart már 1 hete... 2szer voltunk dokinál, a váró full tele, bár nem tudtam milyen problémával volt ott a többi kis páciens.

Holnap kontroll, de megmondom őszintén, nem sok változást látok, hallok. (van itthon sztetoszkópom, amivel hallgatom a légzését)

2013. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szintén itt is, csak mi már kórházban vagyunk mert szövődmény lett belőle :(

pihenjenek sokat gyereketek, ne siessétek el a gyógyulást, maradjatok csak otthon pár napig, nehogy nagyobb bajotok legyen nektek is!

gyors gyógyulást!

2013. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj, hát jobbulást mindenkinek :( tegnap este már láza is volt :( nem magas de volt.....! Pihenjen mindenki sokat ès fö a sok folyadèk bevitel. Kivánom gyógyuljon meg mindenki hamar!
2013. márc. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!