Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem beszél a kisfiam. Mit tegyek?

Nem beszél a kisfiam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyermekem most három és fél éves. Nem akar beszélni. Anya,apa,nem. Ezenkivül semmit nem mond de mit el tud mutogatni jol komunikál,mindent megért. Már ovonéni is azt tanácsolja hogy délig legyen a gyerek az oviba mert senkivel nem tud beszélni és egymagában eljátszik egész nap. Tanácsokat kérek, hogy más anyuka azé helyemben mit tenne. Vagy esetleg ne hordjam oviba már is megfordult a fejemben.
2013. márc. 4. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

SZia

Jo a hallása a gyermekednek?Nem lehet hogy nem érti amit beszéltek és azért nem beszél?

2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szomszéd kisfiú is így volt és a hallásával volt gond.

Ő járt oviba rendesen és a gyerekektől sokat tanult,ösztönözték.

Mindent elmutogatott,mindent megértett de nem beszélt.

Most 4 és fél éves és simán behozta a társait! :)

Vidd el fülészetre,nézzék meg és ha nincs gond kérd ki szakember tanácsát,de én a helyedben nem venném ki az oviból.

Inkább az óvónőnek kellene pártfogolni bent és bevonni a játékékba....

2013. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ha ő rámutat valamire ti egyből értitek?Mert az is lehet hogy mindent elmondtok helyette ő meg ugy van vele hogy hülye lennék én megszólalni mikor ugyis tudják miről van szó!
2013. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Füllészet,logopédus.
2013. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
logopédia,mi is igy vagyunk,hallását te is letudod tesztelni,suttogj neki
2013. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az oviba hord ,hisz a legnagyobb húzóerő a kortásai lehetnek! érdekli ha mesélsz neki? ha igen minnél többször olvass neki és én a helyedben elvinném audiológiára és logopédushoz is. a nevelési tanácsadóban is tudnak segítséget adni.
2013. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

Igen, mint írták, járasd oviba.

Ti szavak nélkül is megértitek, nincs ösztönzés, hogy verbálisan kommunikáljon.

2013. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!