Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit kell innia 3 éves...

Mennyit kell innia 3 éves kislányomnak, hogy ne száradjon ki?

Figyelt kérdés
Kislányom beteg és nem nagyon akar inni.Nem hányt,nem lázas,nem megy a hasa,csak hurutosan köhög,és ilyen vizes folyik az orrából,ami porszívóval nem jön ki,de egyfolytába el van van dugulva az orra.Gyógyszert szedünk.Ma kb 2,5 dl-t ivott eddig kortyolgatva,egyfolytábas a sarkába vagyok az itókával.Félek,hogy korházba kerülünk.
2013. márc. 4. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 500ml, de ha levest csinálsz neki és azt megeszi az is folyadék.


de ahhoz hogy gyorsabban gyógyuljon ahhoz egy 1,5 liter kellene. és ha cukros löttyöt adsz neki? ilyenkor azt is szabad.

2013. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem lázas és nem hány,nem megy a hasa akkor szerintem bőven elég annyit innia mint máskor.Nem fog kiszáradni!

Kiszáradni akkor fog ha magas láza van és nem iszik!

Egy kis orrspray nem segítene neki,hogy kiduguljon az orra?

Jobbulást!

2013. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mindennel próbálkozom,tegnap még evett egy kis levest,ma már azt sem akart,de még próbálkozok
2013. márc. 4. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamillával inhaláljon...meg mentolos balzsammal kenegesd a melkasát hátát orra alá is tehetsz kicsit...wick vagy baby luf balzsam)

Az én kislányom mikor beteg folyamatosan ivott 2.5 litert kb de nem evett...

Probálj neki levest adni hátha alfogadja vagy cukros teát ropit ilyenkor szabad...:-))vagy 100 % gyumilé...

pohárbol iszik már csak?

2013. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy fáj a torka???

Hülyén hangzik de fagyi!nekem javasolták...és megette utánna ivott jo sokat és evett is...:-)

2013. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!