Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó anyukák! Milyen...

Dolgozó anyukák! Milyen gyakran beteg a gyerek?

Figyelt kérdés

Ki van vele otthon? Havi átlag mennyit vagy táppénzen? Hogy tolerálják?

Köszi!


2013. márc. 4. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3,5 éves ovis kislányom van.Eddig 2x volt egy-egy hétig beteg,szóval szerintem az nem annyira gyakori.És kétszer volt náthás,de az gyors lefolyású volt.Amikor "tartós" beteg volt az első 2 napban én otthon maradtam vele,aztán a nagymama vigyázott rá.A nátha alatt,amit 2-3 nap alatt otthon kikezeltünk,szintén a nagymama volt vele,de előfordult már,hogy hiányoztam a munkából többször,mert el kellett menjek szülőire v. valami ovis közös prgramra csábítottak,és nem mellesleg 14 hetes vagyok a tesóval,szóval amikor vizsgálatra megyek,vagy rosszul éreztem magam nem mentem.A főnököm nagyon szeret,a munkámban nem igazán vagyok pótolható,így a főnököm azt szokta mondani,hogy csak legyek kész a napi adaggal:)De azért igyekszem nem sokat hiányozni.
2013. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptember óta bölcsis a 2 és fél éves fiam - eddig 2x4 napot volt beteg, első etapban nagymama vigyázott rá, másodikban hazahoztam a munkát.
2013. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Október óta jár bölcsibe a lányom, most 2,5 éves.


Szinte minden második héten beteg 1-2 hétig. :-((

Eddig 2x mentem el vele betegszabira, de csak 1 napra, mert ha többet megyek, elveszik a Cafetériát. A többi napokat szabi, és szabadnap néven sikerült átvariálnunk.

Amúgy meg 1-1 napokra egyik nagyi, másik nagyi, sógornőm...áh, tök kész vagyok.

A melóhelyem nem tolerálja szinte egyáltalán, úgyhogy kapkodom magam, hogy ne kelljen bent tudniuk róla. :-((

2013. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam április óta jár bölcsibe. Ősztől ahogy bejöttek a vírusok igyekezett mindent begyűjteni, így 3-4 hetente egy hetet általában itthon volt. Szerencsére az én főnököm 3 gyerekes anya, szóval jól tolerálja a kimaradást, illetve a anyu is sokat besegít.
2013. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Munkát keresek. 2,5 évesem most szokik ba a bölcsibe, a 4 évesem ovis. Férjem 7 napot megy 7-7-ig majd 7 nap itthon de abból 4-5 nap másodállás, 7-5-ig. Nagszülők dolgoznak. Ahova most beadtam a jelentkezésemet h: 10-17, k, sz, cs: 7:15-13:30, p: 7:15-12:30.
2013. márc. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!