Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen iker babakocsikat...

Milyen iker babakocsikat ismertek? Linkeljetek!

Figyelt kérdés
A régi babakocsink már nem strapabíró.Két fiamnak lesz.(1 hónapos és 17 hónapos)Köszi !!
2013. márc. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak iker kocsi jó, hanem testvér kocsik is. Ezek azért jobbak, mert a nagy elöre fele tud ülni, míg a kicsi mózesben látod.


Ami nekem nagyon bejön az a bugaboo-nak az iker vagy testvér kicsja. de ez árban is a legdrágább. de súlyban a legkönnyebb

[link]


aztán van még sok testvérkocsi keress rá a neten.


habár 17 hósan még elég pici az elsöd is, de az olcsobb megoldás egy testvérfellépö amin a tesó ülni is tud. nekünk ilyen van, habár lányom 20 hós volt mikor született a tesója. de lányom imádja. tud rajta ülni, állni, enni, inni, mindent csinálni.


[link]

2013. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk graco testvérkocsink van, egymás mögött vannak az ülések. A pici hátul fekszik, a nagy elöl ül. Nagyon szuper kocsi.

[link]

2013. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen volt, szintén hónap korkülönbséggel, hátra vettem egy hordozható mózest,mert téli baba volt, nagyon szuper kocsi.

2013. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a képeket !!!
2013. márc. 4. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Jane Powertwin. Nagyon konnyu iranyitani, kinyitni, osszecsukni. Hasznaltan vettem egy honapja, 77000 volt babahordozoval egyutt, a picinek en is vettem hozza textilmozest, a hatso reszt teljesen vizszintesre le lehet fektetni, de amig nagyon pici, egyszerubb a textilmozessel egyutt pakolaszni a babat.

Ugyan testverkocsit korabban nem hasznaltam, de sima babakocsibol 4 fele is volt es ugy latom, nagyon jo a Powertwin.

2013. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Inkább tesókocsit vennék, lehetőleg olyat, aminek az első ülése dönthető, mert nagy biztos el-elalszik egy-egy túra alatt. Amire figyelj, hogy könnyen tudd tolni, a méretek jók legyenek (liftbe beférni, autó csomagtartója), és a hátsó ülés relatíve hosszú legyen (van olyan tesókocsi, aminek a hátsó ülése 60cm döntve).

Amit én néztem annó, a Graco Stadium Duo ill a Quattro tour duo volt.

A korábbi válaszolók által belinkelt Jané egész jónak tűnik.

A tesókocsit mondjuk nem túl könnyű dönteni.


Az első válaszoló által ajánlott Bugaboot könnyű tolni, és később használhatod szimpla kocsiként is, de kérdés, hogy ér-e annyit. Piszok drága újonnan, használtan sem lehet túl olcsó. (Nekem mondjuk a kagylóülése nem tetszett, ill, hogy relatíve 2 keskeny ülése van)


A fiad mennyire kényelmes? Sétál már?

Nekem buggypodom lett, mert a tesókocsikat nem bírtam megdönteni, ill a hátsó részt elég kicsinek találtam. A méretekkel sem voltam kibékülve ill., mit csinálok ha a nagy már nem akar kocsizni.

Nekem 20 hónap van a gyerkőcök között, de a nagy sokáig kocsizott. Most van az, hogy rövidebb távokon már séta van, és csak alibinek viszem az ülést (ha elfárad, mégse a hátamon vigyem). Ha messzire megyek, akkor ül ő is.

Ez egy pótülés, amit a legtöbb babakocsihoz lehet csatlakoztatni. Az Io verzió van nekünk, ami külön babakocsiként is használható a kiegészítővel. (pl. amikor a férjemmel mentünk, akkor nem egy nagy babakocsink volt, hanem két kisebb) A tárolása, csomagtartóba való bepakolása is egyszerű (darabjaira szétszedhető).


[link]

2013. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!