Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iker lányaim februárba lesznek...

Iker lányaim februárba lesznek 3 évesek. Az új törvény értelmébe nekik februárba kötelező oviba menni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném őket csak jövő szeptembertől oviba adni.A beíratást sem intéztem,mert ha februárba mennének oviba,akkor már be kellett volna íratni őket ugye?
2012. júl. 23. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy nem lép azonnal hatályba ez a törvény vagyis 2014 után lesz kötelező 3 éves kortól az ovi (de nyilván akkor is vannak kiskapuk, vagyis ha valaki nagyon nem akarja akkor nem viszi be egész nap vagy csak heti 1x fél napra) stb.

Szóval most még nem hiszem, hogy kötelezően be kell iratnod őket.

2012. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 5 éves kortól kötelező az ovi.
2012. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

így van.

5 éves kortól kötelező az ovi...

2014-től pedig a beíratás lesz kötelező az oviba, nem pedig a bejárás

2012. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én kisfiam áprilisban lesz 3 éves. Azt mondták az oviban, hogy akkor már nem is szivesen veszik fel, még ha van is hely, mert mire megszokja a gyerek, kezdődik a szünet. Illetve olyankor már sokkal nehezebben szokik be egy összeszokott társaságba.
2012. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!