Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhákat vesztek tavaszr...

Milyen ruhákat vesztek tavaszra/nyárra 2/3 éves gyerekekre?

Figyelt kérdés
Milyen ruha a praktikusabb ilyenkor?Inkább a divatra mentek vagy hogy kényelmes legyen?Képet is linkelhettek.Milyen kis tavaszi kabátot ajánlotok?
2013. márc. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak ,kisanyomnak is melegitö nadrag van többségben.Ezek sokszor plüss anyaguak,vagy pamut.Márkás nem csak egy.kettö puma,nike.Legtöbbször lidl,aldiban veszem ami nem márkás.rövidujju felsök általaban disney ,de ez is olcso ahhoz képest(mickey egeres,hello kitty)cipö az márkás,mert jobban birja

(Nike)Na ezeket hordjak ha boltba megyünk,jatszotérre,itthonra.Dokihoz,nagyobb sétàhoz,vendegesegbe van a.kisfiamnak farmerja,divatos ing,kislanyomnak is erre van egy

kettö csinosabb kisruha,vagy farmer.Kabatot nem szoktam.elöre kigondolni.Általaban ugy veszem hogy leárazaskor,évszak vàltáskor következö évre.Most télen overallt kaptak,tavaszra egyszerü széldzseki van,alatta ugyis lesz pucsi,mig hüvös van.Nyáron.egyértemü nyitott szandalt kapnak,nem tudom milyet

2013. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most vettem tescoban leárazott vékony kord nadrágokat, lidlben szabadidő nadrágokat. 7db összesen, minden napra kell oviba tiszta.1500/db volt

Vettem hosszú ujjú pólókat, 10 db. Ez olyan 1000ft/db

Tavaszi kabátban szerintem jó lesz az őszi széldzsekije.

Oviba vettem neki 5 db tunikát, H&M 2500/db.

Harosnyával, hosszú ujjú body áll csinos, és kényelmes!

Nike sport cipő, meg veszel majd egy d.d. Step félcipőd neki.


Igyekszem olyanokat venni, ami csinos, szèp, de kényelmes!

Farija 1 van, nem szeretem, nekem merev!

2013. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, ma jól bevásároltam egy bababizományi boltban, 100-600,- -ba kerültek, majd lehidaltam, mert két szatyor ruhával tértem haza. Nagyon jók a ruhák! Máshol egy vagy két termék kerül ennyibe! Van közte olyan ami még senkin nem volt,én mindig megfigyelem a termékeket, hogy ne legyen sérült!


Vettem,

2 db tavaszi/őszi kabát

1 db mellény

3 db póló

2 db cipzáros pulcsi

1 db tavaszi sapka

1 db nyári kalap

2 db pamut nyári ruha

3 db pamut rövidnadrág

1 db tunika

2 db pamut csini szoknya

1 db csini kardigán


Az oviban vagy pamut nadrág, vagy harisnya szoknyával/ruhával. Ezek nagyon kényelmesek és szereti őket. Tavaszi cipő: sport cipő, félig nyitott szandál,az oviban is az van neki.

2013. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. melegítő nadrág helyett leggingseket veszek tavaszra, mert nagyon praktikusnak tartom, mivel lányom alacsony, ezért általában hosszúak a nadrágok, amiket veszek neki, így egy kicsit bővebb melegítő nadrág úgy áll rajta, mint tehénen a gatya. :D Inkább arra szoktam menni, hogy neki kényelmes legyen, nem szeretem tüncisen öltöztetni a lányom, inkább játsszon a játszótéren, oviban úgy, hogy nem arra kell figyelnie, hogy a ruhája koszos lesz. Ez persze nem azt jelenti, hogy szakadt, rongyos ruhákba járatom, de a kényelem az első. Nyáron a szoknyák, rövidnacik vannak előtérben, ő nagyon szoknyás, illetve a tunikákat is nagyon szereti. Kabátot ajánlani nem lehet, azt neked kell látnod, hogy egyáltalán mi az ízlésetek, mit engedhettek meg magatoknak, milyen stílusú ruhái vannak a gyerekednek.....
2013. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!