Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vásároltok be tavaszra...

Hol vásároltok be tavaszra 2.5 - 3 év körüli gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy "kisebb" listát, hogy milyen ruhákra lenne szüksége a fiamnak. Sok mindent kinőtt, elkoptatott. Szeretném minél olcsóbban beszerezni ezeket a dolgokat. Ti hol vásároltok?

(Vater@ kizárva!!!)


2013. febr. 19. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

H&M-ben. Pl 2 db melegítő gatya 2490 Ft. Ugyanennyi 2 db póló vagy 2 db hosszú ujjú felső.

Vettem farmert neki 3500 Ft-ért, meg 2500 Ft-ért is. Kardigán, pulóver, minden van, és szerintem jó a minősége is.

2013. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt, ha kijön a tavaszi-nyári kollekció:


[link]


Valamint a Tesco-ban.

2013. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a hétvégén vásároltam a fiamnak, pl Takko-ban 1 plucsi 1500 ft-ra van leárazva, most a Tescoban is tök jó pólók és nacik vannak akciósan, ott is vettem pár dolgot, Kik-ben vettem alányomnak kerek 630 ft-ért pulcsit és nem gagyi minőségűt. Ott is nagyon sok leárazott cucc van most.

Én alapvetően Takko Fashion párti vagyok, nagyon sokszor áraznak le ruhákat és soha nem csalódtam még bennük, nagyon jó minőségű rucikat árulnak, plusz kérhetsz Vip tagságot, és évente 4-5 alkalommal küldenek 30-25-20-15 %-os kuponokat!

2013. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, Lidl és H&M.


A Tescoba 2 hete vettem 1000 ft-ért a kislányomnak egy színes, vékony farmert. A Kikbe is jó dolgokat lehet kapni, de az nincs hozzánk közel.

2013. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Börzén :)
2013. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teszvesz, vatera, h&m, c&a és kínai. Ezekben szoktunk.
2013. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Kizárólag olyat veszünk ami minőségi: H&M,C&A,TESCO,Scampből body de nektek az már nem kell:-)

Kínaiba sose megyünk.Tudom hogy ezek többségét is ott gyártsák de ezek normálisan néznek ki az első mosás után is nem úgy mint a kínai.


2 babóm van mi most a c&aba fogunk bevásárolni mert kaptunk 20%os kupont.

2013. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2,5 éves kislányomnak és fél éves kisfiamnak vásároltam tök jó, teljesen újszerű cuccokat vaterán, pl. új TU kabátot a fiamnak 990 Ft-ért, és még útba is esett hazafele. Szóval szerintem a vatera nagyon klassz, csak jól meg kell nézni, hogy mit és kitől vesz az ember.

A másik, ami nagyon jó a George angol oldala, bár innen csak úgy éri meg rendelnem, ha valakivel össze tudok szervezkedni, mert 14e Ft a hazaszállítás egy 25 kilós csomagra, úgyhogy tényleg csak szezonváltáskor éri meg, vagy, ha sok mindent veszünk (nem csak ruhákat) ebay-ről, stb.

2013. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

kizárólag h&m és a next, ugyanis utóbbinál ingyenes a szállítási díj angliából, és nem drágák a ruhák.. www.nextdirect.com


A nextnek van egy budapesti üzlete is, de az horror szerintem...

2013. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!