Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire próbáljátok megközelí...

Mennyire próbáljátok megközelítőleg állandó időpontban ágyba bújtatni a csemetét?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakunk és számomra megdöbbentő,hogy pici gyerekek este "kukk"sötétben motoroznak.Tényleg este 9-kor.fél 10 -kor ez kell egy pici embernek?
2009. szept. 12. 20:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Na és én mit mondjak? Mivel az írják kell a gyereknek a rendszeresség, hát nálunk 8 kor kezdődik a fürdés lefekvés. Igen ám, de nekem mindig az volt a bajom, hogy a leány ebéd elött aludt így már 6 órakkor olyan hisztit vágott ki az álmi miatt, hogy volt,hogy már 7-kor mélyen aludt. Máskor meg 10 -kor is az ágyon ugrált mert felélénkült a fürdéstől vagy az apja fürdés elött megengedett neki egy 20 perces szunyát.
2009. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan én nem lakótelepen, de egy lakópark mellet lakom, itt is vannak gyerekek, akik későn mennek aludni és a kukk sötétben még kinn vannak nyáron, mert elég sok erre felé nyáron a kinti sütkörészés, bográcsozás és ilyenkor a gyerekek is részesei a dolognak. Ha nálunk ilyen rendezvény van én sem dugom ágyba a másfél éves lányomat este nyolckor.

De még egyszer sem jutott eszembe megkérdőjelezni egy -a gyerekét későn ágyba dugó- anyuka nevelési elvét, vagy szülői képességeit. Szerintem mindenki úgy csinálja ahogy a családnak és a gyereknek a legmegfelelőbb, és gondolom senki nem kínozza a gyerekét azzal, hogy este kilenckor még kinn motorzik.

Én is ismerek olyan gyereket, akit ha hiszitek, ha nem nem lehet 10 előtt ágyba fektetni, sőt nálunk is volt ilyen időszak, ami egyik napról a másikra jött elő és én sem hagytam a gyerekemet rekdségig ordítani, hanem kivettem az ágyból és mikor már ko volt lefektettem. Aztán ez is elmúlt, pont olyan hirtelen ahogy jött.

Szóval nem kell másokat kritizálni a nevelési elvei miatt.

2009. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!