Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hány óvodába fogjátok...

Ti hány óvodába fogjátok beíratni a gyereketek, hogy bebiztosítsátok magatok: valahova tuti felvegyék?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak egybe írattam, és szerencsére fel is vették. A barátnőm háromba íratta a kislányát, és semelyikbe nem vették fel.
2013. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a körzetibe ,és még egybe ha lehet,mert ezt én sem tudom hogy lehet e.
2013. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ne ijesztgess, miért nem vették fel? vagy nem tudsz konkrét okot?
2013. márc. 6. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Be lehet több óvodába íratni, de ugye a körzetiben élvez előnyt. Én Székesfehérváron lakok, most lesz 3 éves a fiam áprilisban. Itt rengeteg óvoda van, de iszonyat túljelentkezés is. Egy ismerősömék két éve, itt Fehérváron, az összes oviba beíratták a gyereküket, egyikbe se vették fel, az egyik vidéki ovi mondta, hogy mehet. Muszáj lett volna oda vinniük, mert mind a két szülő dolgozik. Végül, mielőtt a gyerek betöltötte volna a hármat, pár nappal előtte szóltak a körzeti oviból, hogy mégis lett egy hely, mehet a gyerek.

Én már előre félek, hogy hova teszem a gyerekem, ha nem veszik fel oviba. Magánovira nincs pénzünk.

2013. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyből fel vennék a körzetesbe, de én inkább magánba viszem.
2013. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt a tanácsot kaptam, hogy inkább egybe jelentkezzünk csak, mert ha több helyre adjuk be, akkor lehet egyikbe sem veszik be. Így csak a körzetes oviba fogunk jelentkezni.

Van, ahol már a beíratkozás is megvolt?

2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiába iratod be többe, egyeztetnek. Nekem ezt az óvodavezető mondta. Lehet, hogy pont azért nem is veszik fel sehova, mert tudják, hogy több helyre is jelentkeztetek.
2013. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálunk is úgy van, hogy csak egybe lehet, az egész kerület egy körzet, a központiban van csak beíratás ahol meg kell jelölni sorrendben, melyik oviba szeretnénk vinni majd és ha oda nem veszik fel, melyikek jöhetnek szóba.

költöztünk is egyszer, itt is így működik, tehát nem lehet több helyre beíratni mert egy ember dönt minden óvodáról

2013. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm hasznos volt az info akor csak egybe íratom én is be ,a körzetesbe.
2013. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most én is elgondolkodtam, hogy csak egybe iratom be, de mit tudok csinálni, ha mégse veszik be abba az egybe. Később is be lehet iratni másik oviba, ha már nincs beiratkozás?
2013. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!