Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok extra korán...

Mit csináltok extra korán kelő kisgyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam, este fél 9 körül alszik el, és reggel 5-6 között, többnyire fél 6-kor ébred, és lehetetlen visszaaltatni. Beszélni még nem tud, fogalmunk sincs, miért ébred, mi baja. Utána persze nyűgös napközben. (Kb 3 órát alszik 2 részletben napközben).

2013. márc. 7. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt. Én arra az időszakra átálltam fél 6-os kelésre. Apa úgyis készülődött a "dolgozóba". Így legalább mindannyian együtt reggeliztünk minden nap.
2013. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem tök ügyes vagy, hogy fél -kor leteszed aludni. Ez nagyon fontos!
2013. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom még csak 9 és fél hónapos, de Ő este fél 8-reggel fél 6, vagy max fél 7 ig alszik. :(

Ha később tenném le, akkor is ugyanilyen korán kel. Most volt 3 nap, hogy 9 után feküdt este és mégis reggel a szokott időben kelt.

Nem is szeretném egyébként hosszútávon később fektetni, , hogy este van időnk magunkra és egymásra az apukával. :)))


Én amíg nem állt fel a leányzó, addig beadtunk Neki játékokat a kiságyba, ,miután ébredt és még egy, vagy két órát is elvolt, magában!!! :)

Mióta áll, nem igazán játszik már ébredés után. Kijönne, de kis játék után elvan a járókában, hintában, stb. :)

Szerintem ha ébredt, próbálj Neki érdekes játékokat beadni a kiságyba, vagy a járókába és míg Te még ébredezel, vagy pihensz, házimunkát csinálsz, addig elvan. Én is minden reggel gyorsan takarítok, mert van kutyánk és van dolgom minden reggel, addig Ő a járókában, vagy a biztonsági őves hintájában elvan. :))))


Sok sikert! :)

2013. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam csak 5 hónapos.Én 8kor teszem le aludni és 6kor kel.Próbáltam én is h később tettem le de ugyan így ébredt.Egyik nap kicsit feborult a napi rendünk és 11kor aludt el.Fél 7kor már fennt volt.:/ Szerintem idővel majd kinövik.
2013. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 7. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiam 2,5 éves koráig csinálta, hogy tök rosszul aludt, aztán fél 6-kor kelt. Minden nap.

Semmi sem oldotta meg, akármit próbáltunk. Bele kellett törődni, hogy ő ilyen.

2,5 évesen lassan leszokott a délutáni alvásról, azóta fél 7-ig alszik. Most 4 éves.

2013. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!