Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 4 éves, és hogy...

Kisfiam 4 éves, és hogy vegyem rá, hogy én mossam meg neki a pöpijét? Nem engedi.

Figyelt kérdés
Sajnos még nem jött le a bőr teljesen neki, de állandóan piszkálja, ha kell, ha nem. Mindig minden fürdésnél én mostam, míg lehetett, ahogy cseperedik, nem engedi, hogy hozzáérjek. Szépen lehúzza Ő egyedül is, és mondom is neki, hogy jobban, de mondja, hogy nem tudja. A doki szerint ráér 6 éves koráig lejönnie a bőrnek, ha akkor sem, akkor műtét. Van, akinek 2 éves korától már teljesen lent van. Mit rontottam el?! Nem voltam elég határozott? Hibás vagyok ezért, amiért még itt tartunk? Apja is húzta neki rendesen fürdésnél, én is. Kentük is egy darabig krémmel, de semmi. Félig jön csak le a bőr. Mit csináljak, tényleg elég várnom még 6 éves koráig? Azt én sokallom. :( Várom a tanácsokat, és a leb....okat. :'(
2013. márc. 7. 18:15
 1/1 anonim válasza:

Nincs olyan,hogy nem engedi!

Meg kell nevelni kicsit keményebb kézzel. Eddig is ügyes voltál de kicsit legyél keményebb. Először lehet,hogy hiszti lesz de majd meglátja,hogy jobb ez így neki.

2013. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!