Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol nincs apuka, ott a...

Ahol nincs apuka, ott a kisfiúk megköszöntik önállóan, anyukával a nagyszülőket, lánytestvért nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Nálunk FELköszöntik.


Igen, felköszöntik. Azért, mert nincs apukája a gyereknek, még az illemszokásokat meg kell tanítani neki. Különben az ajtóban se engedjen előre senkit, mert neki nincs apja?

2013. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Mi is apuka nélkül nőttünk fel. Kiskorában mindig rajzolt, vagy készített valamit, mióta nagyobb a zsebpénzéből intézi a dolgokat.
2013. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek az első válaszolótól! Én úgy mondom, hogy MEGköszöntik! Ha nem tetszik, akkor nem kell válaszolni, kötekedni meg végképp szükségtelen!


4 éves a fiam. Van apuka, csak nincs itthon, külföldön dolgozik. Vettünk a nagymamáknak és a 2 éves kishuginak is virágot, és anyukám meg anyósom furcsállották a dolgot.

2013. márc. 8. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Igen, én a helyedben a kisfiaddal felköszönteném a nőrokonokat. (apa helyett most ugye:)


Szintén 4 éves a kisfiam. Ő is megy az apjával.

2013. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert kijavítottam egy helytelen alakot, a kérdésre még válaszoltam, hasznos választ adtam, a pontozást letojom. A kisfiad meg megtanulja rosszul ezt a szót, az iskolában meg majd tanulhatja újra az anyja jóvoltából. Puszika!
2013. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem csak az irritáló, hogy kijavítottál, hanem az egész stílusod.

Én nem küldök puszikát.

2013. márc. 8. 14:35
 7/8 haramia ***** válasza:
67%

én nem köszöntettem fel magam a kisfiammal,

1. mert eszembe sem jutott

2. furán is éreztem volna magam h elmegyünk, veszünk egy virágot, aztán odaadom neki, hogy ad oda anyának mert nő :)

3. még picinek is tartom ehhez (21 hónapos)

2013. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem magamnak vettünk virágot, hanem a kislány tesónak és a nagymamáknak. Magamnak venni eszembe sem jutott.
2013. márc. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!