Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan szoktátok meg hogy a gyermeketek óvodába kezdett járni és csak délután találkoztok?

Figyelt kérdés
Holnaptól megy a fiam (Romániában holnap kezdődik). Soha nem voltam az a túlzottan ragaszkodó típus, de most megijeszt a gondolat hogy délutánig idegenekkel lesz. A kisebbik gyerekkel itthon maradok, üres lesz a lakás. Ti hogy szoktátok meg?
2009. szept. 13. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 év után lett hirtelen üres a lakás, a gyerekek oviban,suliban.Fura,mindig azt várom,h előbukkan valamelyik.:))Hiányoznak nagyon,én szeretem ha mind a 4 itt nyüzsög meg zajong.Olyan csönd van délelőttönként...:DDD
2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt sosem lehet megszokni, minden nap hiányoznak. El kell fogadni hogy ez is az élt része és nekik erre szükségük van. Az sokat számít ha el tudod foglalni magad.
2009. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!