Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ecetes vizes zoknit mennyi...

Az ecetes vizes zoknit mennyi ideig kell a lábán tartani, hogy lehúzza a lázát?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

?

priznic és/vagy hűtőfürdő inkább használna neki valszeg, mint szimplán egy zokni...

2013. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
?
2013. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lázcsillapító, vagy hűtőfürdő.
2013. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Látom ez nem csak nekem volt újdonság :). De állítólag működik. A hűtőfürdő alatt 0.2 fokot ment FELjebb a láza. Így most ezzel próbálkozunk. A priznicet nem viselné el, üvöltene és akkor a Húga sem alszik. MEg azért halálra sem akarom kínozni szegényt. A zoknit sírdogálva eltűri magán legalább.
2013. márc. 11. 22:11
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen hűtőfürdő után kapott kúpot is. De tegnap éjjel sem nagyon ment le ettől a kombinációtól a láza. Ezért jött a zoknis móka.
2013. márc. 11. 22:11
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ecetes ollóról már hallottam, más szövegkörnyezetben.

Adj neki lázcsillapítót, takard ki, vetkőztesd le. Ha nem használ, ügyeletre kell menni. Előtte vedd le róla az ecetes zoknit:) bocsánat de annyira kell nevetnem


JOBBULÁST!!

2013. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

hát én ennek nagyon ellene vagyok, ugyanis a lábról a legkönnyebb felfázni és egy beteg gyereknél nem épp a legjobb kombináció! az ecet meg leginkább a körömgombát viszi le, de hogy lázat nem, az is biztos ;)


fiam is így volt múlt héten, hűtőfürdő+kúp épp arra volt jó, hogy nem menjen 39 fölé, amúgy meg se moccant a láza :(

középfülgyulladása volt, kapott cataflam cseppet és az első adag levitte teljesen a láőzát! cataflam után 3 órával lehet adni noramizopfent (jól írtam?) de arra se volt szükség.

holnap reggel vidd le orvoshoz ha ennyire nem használ semmi és jobbulást!

2013. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Voltunk ma este orvosnál, úgyhogy látta doki. És mielőtt teljesen hülyének néznétek:

[link]

azért én is utánaolvastam mielőtt bevetettem az ötletet. :)

2013. márc. 11. 22:33
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Off: Ne haragudj - nem tudom ki ez a Fanni (akinek az oldalát linkelted). Olyan kuruzsló szagú... Ami meleg az izzaszt, ami hűsít az lázat csillapít - kb. ennyi a nagy tudománya. ....de az ECET minek??? Áááááááááááá
2013. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én egy ismerőstől hallottam, ezt a netes oldalt csak a céltudatos keresgélés során találtam meg. Az ismerős pedig azt mondta hogy neki a gyerekorvosa tanácsolta, aki már kb 60 éve praktizál :).
2013. márc. 11. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!