Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rábíznád a 2 éves gyermeked a...

Rábíznád a 2 éves gyermeked a szomszédasszonyodra, ha tudnád, hogy naponta bedob egy-két konyakot, de nem részegedik le?

Figyelt kérdés
A bölcsődéből hozná el, mert mi nem mindig érnénk zárásig haza. A bölcsi 100 méterre van tőlünk, 1x kell átmenni az úton. Nagyi, rokon nincs a közelben és ismerős anyuka sem.

2013. márc. 12. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves? Milyen viszonyban vagytok?

Ha tényleg nincs senki más rokon és tudom, hogy nem teher neki, szereti a kicsit, akor valószínűleg igen. Minden nap neki kéne elhozzni vagy csak pár alkalommal?

2013. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Hú ez nagyon jó kérdés.

Èn nem ismerem a nénikét, ha vannak saját unokák akikre vigyáz, vagy tisztességes munkahelye van/volt akkor esetleg.


De ha munkanálkülik´net üldögél otthon az is jelez valamit.

2013. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

1. vagyok

De ha kicsit is láttszik rajta a konxak, akkor biztos, hogy nem. Igaz, hogy csak egyszer kell átmenni az úton, de az is elég, hogy baj legyen, ha kicsit is részeg. Azért próbálj valami más megoldást találni. De ha nem lesz más, akkor muszáj leszel megkérni őt, merz a bölcsiben csak nem maradhat....

2013. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
50es az asszony, és 2 hónapja ismerem. Egyedülálló. Nem tűnik rossz életűnek, eü-problémák miatt munkanélküli lett. Egyébként pedagógus. A bölcsi szeptembertől kezdődik. Addig kellene valamit kitalálnom. Várhatóan minden második héten kellene elhoznia a lányomat, mert egyébként az apja 5 előtt hazaér.
2013. márc. 12. 14:21
 5/16 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Én rendszeresen megiszom egy sört esténként.

Nem az egy-két konyak számít, hanem hogy mikor issza meg, meg hogy amúgy milyen ember.

2013. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Még csak 2 hónapja ismered, de pedagógus volt.....

Hát jó, hogy nem vagyok a helyedben. Nem irigyrllek :-)

Próbáld meg jobban megismerni amég nem kezdődik a bölcsi, aztán majd meglátod.

2013. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

egyszer reggel 10kor éreztem rajta. délután is szoktam vele találkozni, és nem részeg.

nagyon kedves velem és a lánnyal is.

Nemrég csúnyán összevesztek a másik szomszédommal (férfi) a szemem láttára, de a nő sokkal szimpatikusabban reagálta le a dolgot.

Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még véleményeket ! Nem tudom, mit csináljak.

2013. márc. 12. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik gáznak. Ha jó emberismerőnek bizonyultál eddig, és nem forgalmas az út, és a gyerek nem különösebben hisztis, akaratos, akkor oké.
2013. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én nem merném rábízni. És nem is a konyak miatt (azért sem mondjuk). Sokkal inkább, hogy nem régóta ismered csak....
2013. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem konyakozna,akkor sem bíznám a szomszédra,két hónap után és konyakozgatással meg pláne nem. De ezt neked kell tudni.
2013. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!