Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rábíznád a 2 éves gyermeked a...

Rábíznád a 2 éves gyermeked a szomszédasszonyodra, ha tudnád, hogy naponta bedob egy-két konyakot, de nem részegedik le?

Figyelt kérdés
A bölcsődéből hozná el, mert mi nem mindig érnénk zárásig haza. A bölcsi 100 méterre van tőlünk, 1x kell átmenni az úton. Nagyi, rokon nincs a közelben és ismerős anyuka sem.

2013. márc. 12. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Szeptemberig még jobban megismerheted, sőt addig találhatsz akár más megoldást is. Gondolj bele: 2 hónapja ismered, és ennyit tudsz róla. Szeptemberig még 3-szor ennyi (3x2 hónap) időd lesz jobban megismerni! Ne most döntsd el!
2013. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíznám rá. 2 hónap után meg végképp nem. Nekem az sem túl szimpi, hogy már 10-kor konyakozgat.
2013. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amikor kisfiam.1 honapos volt nagyon lebetegedtem.Párom.dolgozott,nem ért idöbe haza ,nekem.meg menni kellett a.korhazba.Nagyobbik gyermekemet vittem(2 éves )magammal.A kicsit nem tudtam.Szomszedom akit 3 napja ismertem meg otthol volt.Ráhagytam a picit kb 6 órahosszara.Semni baja sem.lett.Kapott tapszert,tisztaba rakták.Igaz nem alkohol fogyasztok.De arra akarok kitérni hogy meglehet probalni.
2013. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 13-as: Azért mert te ráhagytad a jóformán ismeretlen szomszédra és nem lett baja a gyereknek, nem jelenti azt, hogy akkor már mindenkire rá lehet hagyni.... Ugye remélem azért érted amit mondani akarok....

Én is javaslom, hogy várj még szeptemberig, addig jobban megismered. Én nem azért nem hagynám, mert konyakozgat (bár az sem szimpi), hanem azért mert egyszerűen nem ismerem. Nyilván nem kell erős következtetést levonni, de ha belegondolsz hány olyan bűnöző van, akiről azt mondjuk "simán elsétáltam volna mellette az utcán úgy, hogy nem tartok tőle". Szóval szerintem alap, hogy meg kell ismerni előbb, aztán utána merni ráhagyni, ha nincs más.

2013. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

a bölcsi kezdésig még sok idő van, ez igaz. De ha egyébként minden oké vele, akkor is az ital még mindig ott van. Emellett dohányzik. Nekem apukám alkoholbeteg volt, és tüdőrákban halt meg tavaly.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem ég el néha 1 szál cigi (kb hetente 1x) a kezemben, de nem akkor, amikor ott a gyerek. Ez nem tudnám ellenőrizni a nőnél. Inni egyáltalán nem iszom.

2013. márc. 13. 12:55
 16/16 anonim ***** válasza:
határozottan nem.
2013. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!