Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mit tegyek, ha 3 éves...

SOS! Mit tegyek, ha 3 éves kislányomnak folyása van?

Figyelt kérdés

Holnap lesz csak gyermekorvos..

Sárga folt volt a bugyiján.



2013. márc. 13. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el holnap a gyerekorvoshoz. 1 nap ide vagy oda,szerintem már nem számít. De ne halogasd!
2013. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3-4hete jar oviba, biztosan ott fertőződött fel.... A húgával együtt szokott fürdeni :S


Ráadásul candstenem sincs itthon. Egyelőre cseppentettem a bugyijara teafaolaj es levendula illoolajakat. (100%ost)

2013. márc. 13. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd holnap orvoshoz!
2013. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, viszem dokihoz, csak ma már nem tudunk..
2013. márc. 13. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek nőgyógyászatra menj vele egyből!

A házi orvos is oda fog küldeni!

Canesten nem mindenre jó, engem le is toltak a gyermek nőgyógyászaton, mert hogy nem biztos hogy gomba, akkor meg minek kenem...

Ott vettek kenetet, írtak kenőcsöt, antibiotikumot, el is múlt 2 hét alatt.


Ne fürödjenek egy vízben, ne törölközzenek ugyan azzal, wc fertőtlenítsd utánna.

2013. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ...hogy az 5 eves testveretol kapta el...mindenkeppen kulon torolkozo kell... meg ha egynemu testverek...a torolkozonek szaraznak kell lenni...kulon kez es furdo ..torolkozo...soha ne hasznaljak a szulok torolkozot.....az is lehet csak felfazott...orvoshoz mindenfelekeppen.....
2013. márc. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szeintem ...gyermek-orvoshoz vigyed....nogyogyaszatra...harom eves gyermeket...?
2013. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi!

már azóta voltunk dokinál. nálunk nincs gyermek, csak ifjúsági nőgyógyászat, így az ki is van/voltlőve.


de a teafa+levendula olajtól más semmi sem volt neki. az orvos mondta, hogy az ő korában attól lehet, hogy mivel meg van fázva, folyik az orra, és a kezével az orrától átviszi a bacit punitörléskor pisils után.


a megfázására kapott amúgy antibiotikumot, az erre is jó. (illetve ez ellen :))


szóval már minden rendben.


a teafa olajat pedig mindenkinek ajánlom!

2013. márc. 20. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!