Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos Anyukák! Mennyire...

Kislányos Anyukák! Mennyire normális, "természetes"hogy a 3 és fél éves kislányomnak (nagyon minimális szinte semmi, de mégis) folyása legyen?

Figyelt kérdés

#folyás #kislánynál
2012. aug. 5. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy medencében összeszedett valamit?

Nálunk tavaly az oviban volt egy kislánynak és mindenkit elküldtek dokihoz, hogy a közös wc használattal nehogy megfertőzzék egymást.

2012. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvos,vizeletmintával.
2012. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányomnak is volt. Az oviban szedte össze.

Elvittem orvoshoz, és canesten krémet írt fel, és minden nap kamillás ülőfürdőt kellett vennie. Hála az égnek egy héten belül teljesen elmúlt, azóta sem jött vissza.

2012. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat.Strandra nem járunk az ovit meg csak szeptemberbe kezdjük.De akkor lehet egy sima felfázástól is. :(
2012. aug. 6. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nyúlt piszkos kézzel a puncijához?
2012. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is erre gondoltam...
2012. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!