Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha a 7 éves...

Mit csináljak, ha a 7 éves lányom nem tud nyilvános wc-be pisilni?

Figyelt kérdés
Elsős a suliban. De csak úgy tud pisilni, ha ráül a wc-re. Most van túl emiatt egy gombás fertőzésen. Ha fölé guggol, akkor mindig lepisili magát. Illetve nehezen tudja tartani magát fölötte. Hogyan tudna gond nélkül pisilni a suliban?

2013. márc. 15. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a papír vagy nejlon WC ülőkét, ill. amit rá kell tenni a wc ülékére és akkor ráülhet,utána kidobja.

Nekem a 40 éves nővérem sem tud másként pisilni, úgyhogy nála ez a megoldás.

2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van már baciölő törlőkendő, végighúzza kétszer és már jó is. De ha nem elég, vihet papír ülőkét, zsebben elfér, majd lehúzza a wc-n. Én sem tudtam soha a wc fölé guggolni, egyszer 20 évesen részegen sikerült, de akkor a kilincsbe kapaszkodtam két kézzel..
2013. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a suli wc-ben nincs kuka. és feltűnés nélkül nem tudná az a papír ülőkét kivinni se a wc-re. wc papírt szokott rátenni, de így is elkapott valami betegséget.
2013. márc. 15. 10:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt amit le lehetett húzni a wcn.
2013. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne tudná kivinni?
2013. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit én láttam papír ülőke, az a csomag, kb elfér egy zsebbe.
2013. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Igen, a papírt simán le lehet húzni a WC-n! És olyan pici a csomag, hogy a farzsebbe, vagy akár a blúz újjába is el tudja rejteni! :))

2013. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az ülőkét nem tudja mindenhová magával vinni, és eléggé ügyetlenke is szegény. a fölé guggolást, meg mindig tudná használni. Egybe ruhákba jár iskolába, aminek a szoknya részét csak felhúzni lehet.
2013. márc. 15. 11:13
 9/12 A kérdező kommentje:
hogyan lehetne a fölé guggolást megoldani?
2013. márc. 15. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Erősíteni kéne a lábizmait, hogy megtudja magát tartani guggolásnál.
2013. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!