Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülianpi zsúr. Ötletek?

Szülianpi zsúr. Ötletek?

Figyelt kérdés
Kislányomnak,aki 4 éves lesz, október közepén tartjuk a szülinapját. Kiscsoportos az oviban. Meghívtunk pár ovis barátját,szülőkkel együtt. Vannak valami hasznos tippeitek vagy ötletetek,hogy hogy legyen emlékezetes ez a nap nekik? Köszönöm a válaszokat...
2009. szept. 15. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beirod a google-be,hogy gyerekzsúr,rengeteg jó oldalt ad ki. Én is onnan vettem sok jó ötletet a fiam bulijához. Nálunk a közösjátékok közül leginkább a székfoglalos jött be. Mivel kerti parti volt,így a felnöttek grilleztek,a gyerekeknek apró szendvicseket,fasirtgolyókat,mini muffinokat,pogikat csináltam.
2009. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyesmire gondoltam,de mivel október közepén lesz így a grill lefújva...
2009. szept. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!