Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerek milyen...

2 év körüli gyerek milyen gyakran kapjon húst?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Most lehet én vagyok hülye, de akkor amikor a család többi tagja vagy mire gondolsz?
2013. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Biztos nem vagy hülye. Mi nagyon kevés húst eszünk, egyszerűen nem igényeljük gyakran, de nem szeretném, ha emiatt valami hiány legyen a szervezetében. Babakorában, mikor külön főztem neki, figyeltem erre, de már régóta azt kapja, amit mi is, és foglalkoztat a kérdés.

Akkor úgy kérdem, ti és a gyerekek milyen gyakran esztek húst?

2013. márc. 15. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok a húsért szerintem heti két nap bőven elég. Mondjuk szerdán meg vasárnap. Csinálhatod azt is, hogy megsütöd a húst és ha nem eszitek meg vasárnap akkor lefagyasztód és szerdán csak elő kell venned.
2013. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Átlag heti kétszer eszünk mi is. De van, hogy csak egyszer. Halat és tejtermékeket szereti a kisfiam, remélem, az elég neki.
2013. márc. 15. 22:46
 5/9 bettineni ***** válasza:
Az én két éves kislányom minden nap kap két diónyi húst, persze nem mindig eszik pontosan ennyit, de én akkor már aggódom, hiszen a húsban lévő vasra nagy szükseg van. Felszívódását segiteni kell c-vitaminnal, ezert ebéd és vacsi után vagy közben kap paradicsomot, almát, narancslevet vagy citromos vizet is. Haemoglobin szint meresből kiderülne van-e ok aggodalomra.
2013. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 3 éves fiam nagyon husos így heti 6x biztos eszik húst. eleve az oviban majdnem minden nap van, hétvégén meg egyébként is húsos ételt főzök.

ettől függetlenül szerintem is elég heti 2x-3x

2013. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy ekkora gyereknek minden nap kell húst enni.
2013. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én fiam minden nap eszik húst

két évesen még bölcsis volt,ott ebédre minden nap volt,meg vacsorára is sokszor húst evett,amit én főztem.tehát van,hogy napi kétszer.ez így van most is,3,5 éves

2013. márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A reggelire vagy uzsonnára adott felvágott, szalámi, esetleg virsli is húsnak számít, azt is vedd bele. Szerintem neki kevés a heti két alkalom, ahogy az előttem válaszoló írta, a vas miatt. Nálunk nem telik el úgy nap, hogy valamelyik étkezésben ne szerepeljen húsféle, mert szerintem szüksége van rá és persze szereti is.
2013. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!