Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyermekednek...

3 év körüli gyermekednek milyen fajta orvosi táskája van? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen:

[link]

Karácsonyra kapta a nagyszülőktől, azóta minden nap játszik vele - nem keveset - és még minden része egyben van.

Jó erős műanyagból készült, én csak ajánlani tudom.

2013. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vegyél gagyit, mert az nem lesz tartós. Amit az első belinkelt, az elég strapabírónak tűnik.
2013. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont olyat vettünk rokon kislánynak mint az első képen, nagyon jó, strapabíró.

A fiamnak hagyományos piros, csatos táskája van, az is nagyon jó.Maga a táska, a belevalókat viszont néha cserélni kell,mert tönkre megy.Képet sajna most nem tudok.De gagyit tényleg ne vegyél, egy napot sem bír ki, ez is tapasztalat.Inkább áldozzatok rá ha tudtok.

2013. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek :-)


3000-4000 ft-osra gondoltam. Láttam, hogy van már 1000 ft-ért is, az biztos nagyon hamara szét jön.

2013. márc. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!