Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint ajanlotok 20...

Milyen vitamint ajanlotok 20 honapos gyereknek?

Figyelt kérdés
Kislanyom alig eszik par falatot.Nem tudom mit tegyek vitamint vegyek vagy dokihoz menjek vele.Latszolag semmi baja,nagyon eleven,meg sem all,de mikr enni kell az kesz katasztrofa.
2009. szept. 16. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg falatokat tenni egy tányérba, és hagyd, hogy ˝járjon rá˝ játék közben. Amikor az én lányom nem akart egyáltalán vagy alig enni, csalit tettem neki és szó szerint járt rá. Pl brassóit ebédkor és csipegette, közben játszogatott, aztán jött ment, csipegetett, szépen lassan elfogyott, mindig frissen tettem hozzá meleget. Délután uez csak gyümölccsel, szőlő, eper, banán darabkák a tálkán. Etetőszékben semmit nem evett, csak így lopkodva. Amúgy én Cebion cseppet adok neki egy héten 2-3szor az esti tejbe (C-vitamin).
2009. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!