Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komoly, hogy a megyében...

Komoly, hogy a megyében egyetlen kórházba lehet vinni a gyereket, ha baj van?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk,Pest megyében Bp.-től 50km-re.A kisfiamnak nagyon fáj a füle, a környékünkön sehol nincs gyerekorvosi ügyelet,ahol lakunk még a fülébe sem néztek bele:(Akkor irány Pest, Heim pál.Ott sem nézték meg a fiúnkat,áttessékelték az István kórházba.Most ott ülnek apjával a dugóba...a gyerek meg had szenvedjen!!!Micsoda undorító országban élünk???A kislányunk is beteg,ezért én itthon maradtam vele, de ...felment bennem a pumpa rendesen.
2013. márc. 23. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok.

azt kihagytam, hogy mikor be kellett vinni a gyerekemet a kórházba mert nagy volt a baj, akkor előtte én megnéztem a neten, hogy hova vigyem.

nem találtam hirtelen információt, így felhívtam azt ahova tartozunk (Budai). ez egy kedd kora délután volt, nem vették fel a telefont!!!

aztán hívtam a Jánost, ott a portás vette fel a telefont és fogalma nem volt így elkezdett kapcsolgatni, de sehol nem vették fel, mindig a portáshoz kerültem vissza.

utána jött a Bethesda, ahova már igazán nem tartozunk, mi is pest megyeiek vagyunk, csak buda felöl. na ott a sürgősségi ügyelet egyből felvette és mondták, hogy azonnal menjünk, mindegy honnan jövünk.

esetből tanulva azt gondolom, hogy minden anyukának össze kéne szednie mikor hol van ügyelet, mivel hova lehet fordulni, kiírni, hogy a kórházi osztályok hol vannak helyileg és kitenni a hűtőre, mert mikor vészhelyzet van, én azt se tudtam hogy hívnak, nem hogy hova menjünk

2013. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!


Vészhelyzetre ezért van kirakva nekem a mentők száma. Nem viccelek, ha bepánikolok még az sem jut eszembe, és ha őket hívod vagy kijönnek, vagy ők tudnak egyből ügyeletet mondani. Én tuti biztos, hogy nem ülnék kocsiba, ha nagy a baj és egyébként a gyerekorvosunk is ezt tanácsolta, mikor a fiam krupp gyanús volt. Azt mondta eszembe ne jusson kocsiba ülni vele, hanem egyből mentő, akik azonnal be tudnak avatkozni.

2013. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
MI újság?Kicsid jobban van?Mit mondott az orvos?
2013. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!